Nátěry betonových povrchů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Weber Karel Ing. - WePLAST

Betonové podlahy. Průmyslové, samonivelační, bezesparé stěrkové, lité epoxidové podlahy. Plastbetony, epoxidové štěrky. Nátěry proti prašnosti. Lité anhydritové potěry.

2Matějů Luděk - Moje-schody.cz

Dodáváme protiskluzové pásky a rohože. Protiskluz lze aplikovat na beton, kámen, PVC, dřevo, nerez, sklo a železo. Provádíme opravy a rekonstrukce schodů.

3BRICK - STAV CZ a.s.

Vráto 101, Vráto
Otevřeno od 7:00

Firma míchá a prodává kvalitní nátěrové hmoty německého výrobce, především průmyslové barvy na kov, beton a plasty a UV laky. Její doménou je antikorozní ochrana ocelových konstrukcí, průmyslových výrobků a vozidel, protiskluzové nátěry na betonové podlahy, samonivelační stěrky a dekorativní laky.

4Jasico s.r.o.

Naše firma působí na trhu již pátým rokem a nabízí možnost stavebních prací a pronájmu lešení, zateplování budov, vodorovného dopravního značení, maleb, nátěrů, dekorací. Nabídka autodopravy.

5EKAN SERVIS s.r.o.

Provádíme vrtání a řezání betonu, železobetonu i zdiva. Řezání diamantovým lanem nebo řezání stěnovou pilou, broušení stavebních konstrukcí a další služby. Povrchová úprava průmyslových podlah.

6Stamiva spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Otavská 1064/10, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Povrchové úpravy kovů, pískování, nátěry, nástřiky kovů, metalizace, šopování zinkem, hliníkem, zinakorem. Dále tryskání betonu, kamene, ocelových dílů, nerezu, tryskání vysokotlakým vodním paprskem.

7LITÉ PRŮMYSLOVÉ PODLAHY

Pokládáme lité průmyslové podlahy na nový i starý beton a dlažbu. Podklady předem upravujeme. Provádíme renovaci podlah a starých schodišť. Provádíme povrchovou úpravu betonů - speciální nátěry.

8EPOMONT - Miroslav Škoda

Realizace epoxidových podlah pro obytné a průmyslové plochy. Dále také elastické nátěry, nátěry ocelových konstrukcí, sanace a opravy betonových povrchů.

9ABYT interier s.r.o.

Nabízíme kompletní servis podlahových krytin. Provádíme broušení, rovnání, lakování, natírání dřevěných i betonových povrchů v interiéru či lepení stropních kazet a po dohodě i malování bytů. Prodáváme terasová prkna Bankirai, Belinka, Ipe, Masaranduba. Zajišťujeme montáž a konzultace.

10Tříska Josef - MALBY A NÁTĚRY

Provádíme kompletní malířské práce. Nabízíme úpravu, penetrování a izolaci povrchů, provádění dekoračních omítek a následný úklid či tapetářské práce a lepení dekoračních prvků. Dále se zabýváme lakováním a natíráním kovů, dřeva, plastů, omítek a betonů.


Firmy v dalších lokalitách


Nátěry betonových povrchů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Nátěry betonových povrchů najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.