Nerezové pracovní stoly – Jižní a Západní Čechy

Nerezové pracovní stoly jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více oblíbené. Tyto stoly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči různým vlivům.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Kučera Jiří, Ing. - KOVOVÝROBA KUČERA1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Svatý Jan nad Malší…, Svatý Jan nad Malší
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kovovýroba Kučera se specializuje výrobky, které naleznou uplatnění v gastronomii, zdravotnictví, stavebnictví ale také v automobilovém průmyslu. Firma byla založena v roce 1993 a výroba je zajišťována v Besednicích. Kovovýroba Kučera výrabí například pracovní stoly, nábytek, skříně, digestoře…

2Zdravopro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Táborská 195, Chotoviny Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem zdravotnické techniky. Vybavujeme ordinace pro gynekology či zvěrolékaře. Pomáháme s výběrem správných pomůcek. .

3ELBH s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 35, Týn nad Vltavou -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme kotle pro kotelny k teplovodnímu vytápění dřevařských provozů, dílen, sušáren řeziva, odsávání dřevoobráběcích strojů, filtrace, stříkací boxy, sušící tunely a závěsné dráhy pro lakovny. Nabízíme komplexní řešení – projekt, montáž, servis.


Firmy v dalších lokalitách


Nerezové pracovní stoly v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky svému modernímu designu a praktickému využití jsou ideální pro různé provozy, jako jsou například kuchyně, laboratoře nebo výrobní haly. Nerezové pracovní stoly jsou navíc snadno udržovatelné a hygienické, což je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležité. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé pracovní stoly, určitě byste měli zvážit nákup nerezových pracovních stolů.