Nonstop zámečnictví – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Zámečnictví Pojer

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní Dubenky, Horní Dubenky Bezdlužná

Výroba klíčů, montáž a demontáž dveří, zámků, autozámků a trezorů. Zabývám se vším, co souvisí se zabezpečením bytu, domu, firem a dalších objektů, od návrhu, realizaci až po servis. Řeším potíže se zabouchnutými i zamčenými dveřmi, ztrátu vašich klíčů, zajistí se oprava zámku. Opravíme a otevřeme…

2SHOP SERVICE CZ, s.r.o. - Váš služebníček

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Jivno 58, Jivno Bezdlužná

Realizují výkopové, zemní, zednické, truhlářské, zámečnické, malířské, instalatérské a elektrikářské práce či stěhování. Provádí údržbu a opravy nemovitostí, péči o zahrady. Nabízí přistavení kontejnerů, odvoz sutí a odpadů, autoplošinu, odtahovou službu, pronájem vozu a to vše v Českých…

3Glos Dalibor - ZÁMEČNICTVÍ1 pobočka

Poskytuji služby v oblasti zámečnických prací, a to včetně havarijních služeb a zámečnické pohotovosti. Nabízím výrobu autoklíčů i autozámků, klíčů čipových aj. Provozní hodiny - nonstop.

4Hořejší Stanislav - ALFA ZÁMKY - NONSTOP otevírání zámků, byty, auta, trezory

4.9
★★★★★
★★★★★
(43)
Gerská 1247/34, Plzeň

Poskytuji služby v oblasti zámečnické havarijní služby. Provozní hodiny - nonstop.

5Bauer Martin - Zámečnictví - BAUER

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zd. Fibicha 975/14, České Budějovice 6 Bezdlužná

Zámečnické práce. Výroba zábradlí, vrat, přístřešků a lehkých konstrukcí, regálů, reklamních panelů a markýz. Dále repliky historických komínových dvířek a doplňků do bytu z nerezu. Otevírací doba - nonstop.

6Zámečnictví Jiří Volek s.r.o.

Společnost poskytuje zámečnické, sklenářské, svářečské práce - vrata, zábradlí, ploty, mříže. Nonstop elektro havárie. Trampolíny, lakování, servis zámků, kovovýroba, povrchové úpravy.

7Pokorný Petr- zámečnictví

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Kpt. Jaroše 70/29, Karlovy Vary, Dvory Bezdlužná

Zámečnický servis. Provádíme otevírání, opravy a montáže automobilových zámků, bytových zámků a trezorů. Poskytujeme nonstop servis.

8Svopok-Petr Pokorný

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Kpt. Jaroše 29, Karlovy Vary Bezdlužná

Nouzové otevírání bytů, automobilů a trezorů. Opravy zámků, autozámků a výroba trezorových klíčů. Montáže zámků a servis mechanických systémů.


Firmy v dalších lokalitách


Nonstop zámečnictví v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Nonstop zámečnictví najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.