Obvazové materiály, obvazy – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Lékárna u Sv. Anny Písek s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Velké náměstí 6/14, Písek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše lékárna nabízí komplexní lékárenské služby a poradenství. Zajišťujeme prodej léků, výdej léků, prodej dětské výživy, léčebné kosmetiky, základních homeopatik a veterinárních přípravků a samozřejmě také přípravu mastí aj. léčiv na předpis. Léky, které nemáme skladem, objednáme nejpozději do 24…

2Dagmar Mládková PharmDr. - Malostranská Lékárna

Orlická 400, Týn nad Vltavou
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Lékárna. Prodej léků, doplňků stravy, veterinárních přípravků a další.

3TOMEA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrchlického 2497/57, Jihlava Bezdlužná

Prodej zdravotnických potřeb, techniky a materiálu.

4Lékárna TILIA

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Čsl. armády 15, Kamenice nad Lipou
Otevřeno od 7:45
Bezdlužná

Lékárna. Prodej léků, čajů, bylinek. Zajišťujeme výdej léků na lékařský předpis i v rámci volného prodeje. Pobočky: Božejov, Nová Cerekev.

5Lékárna Máj v.o.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dr. Bureše 1188/9, České Budějovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Jsme soukromá lékárna s dlouholetou tradicí, ochotným personálem a bohatýma zkušenostma.Zajišťuje prodej léčiv a farmaceutických přípravků.Po dohodě s pacientem zajistíme dovoz inkont. pomůcek po Budějovicích zdarma až domů.Rádi poradíme , jak ušetřit za doplatky na léky.

6LÉKÁRNA PETRA VOKA - PHARMED CZ s.r.o.1 pobočka

Petra Voka 156, Soběslav
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme lékárnu moderního typu s bezbariérovým přístupem a parkovištěm v blízkosti polikliniky v centru Soběslavi.Poskytujeme lékárenskou péči včetně odborného poradenství v kompletním sortimentu lékárny.Pro veřejnost nabízíme zdarma službu: měření krevního tlaku a BMI indexu.

7Zdravotnické potřeby DANTON s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Dr. M.…, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme a rozvážíme zdravotnické potřeby a pomůcky pro imobilní pacienty (chodítka, vozíky). V naší nabídce naleznete široký výběr zdravortnické obuvi. Specializujeme se na prsní náhrady, protetické plavky a podprsenky. Dále prodáváme zdravotnické přístroje, paruky a hřebeny či kosmetiku…

8Zdeňka Kulová - PROTETIKA

Sokolovská 2169, Sokolov
Otevřeno od 9:00

Zdravotnické potřeby Sokolov. Prodejna zdravotnických potřeb PROTETIKA.Sháníte zdravotní či ortopedické pomůcky, které jsou plně funkční a kvalitní? Navštivte naši prodejnu zdravotních potřeb v Sokolově a vyberte si přesně to, co potřebujete.U nás si vyberou zdravotní pomůcky jak zdravotníci, tak i…

9Lékárna u ASKLEPIA, spol. s r.o.

Studentská 1694/7, Žďár nad Sázavou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva, homeopatika a zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete u nás také čaje, doplňky stravy a vitaminy. Zabýváme se výdejem léků na lékařských předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

10Lékárna u Svaté Anny1 pobočka

Bílkova 1440, Tábor Bezdlužná

Léky na recept i volně prodejné. Veterinární léky pro domácí mazlíčky i užitková zvířata. Vitamíny a doplňky stravy. Léčebná kosmetika.Kojenecká výživa. Potřeby pro miminka a děti.


Firmy v dalších lokalitách


Obvazové materiály, obvazy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Obvazové materiály, obvazy najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.