Odběry vod – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými krásnými vodními plochami, které lákají k vodním sportům a rekreaci. Pro ty, kteří si chtějí užít vodní radovánky pravidelně, jsou k dispozici odběry vod.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1SIGETY & ŠÁRKA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Cyrilometodějská 593, Třebíč Bezdlužná Ověřená

Provádíme plynoinstalace, vodoinstalace a topenářské práce. Zajistíme veškeré plynařské práce - montáže, rozvody, podlahové topení, instalace, plynovodní přípojky, odběr plynu. Jsme technický partner firmy RWE. Zajišťujeme inženýrské sítě. Kontaktujte nás!

2ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nad Kunšovcem 1405/2, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme technické, geologické a laboratorní práce. Nabízíme sanační i dekontaminační činnosti, certifikované odběry vod a aplikace upravených kalů. Realizujeme podzemní zdroje pité vody. Poskytujeme projektování geologických prací, hydrogeologické průzkumy, analýzy rizik a ekologické audity.

3Pokorný Bohumír- AUTOBATERIE, ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 144, Telč
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše firma byla založena v roce 1991. Pracovní náplní jsou video služby, natáčení svateb, prodej a servis autobaterií značek: BANNER, VARTA, AKUMA, MIDAC. AUTOBATERIE: Nabízíme autobaterie a motobaterie Varta, Banner, Akuma, Midac a dodáváme je již v nabitém stavu. V naší prodejně také zajišťujeme…

4BMMV spol. s r. o.

Zaměřujeme se na projekce, dodávky, montáže a servis systémů automatizace měřící a regulační techniky. Od počátku se věnujeme oblasti energetiky. Centrální ovládání a monitorování provozu větších teplárenských zdrojů a spotřebičů. Diagnostika možných poruch na technologických zařízeních. Společnost…

5LubServis s.r.o.

Podnikáme v oblasti maziv a převážně se specializujeme na zpracování kovů. Naším cílem je nejen prodej maziv a poskytování servisních služeb vysoké kvality, ale i dosažení úspor nákladů u našich odběratelů a jejich celková spokojenost při spolupráci s naší společností.

6PENTA BM, s.r.o.

Horní 1092, Chodov Bezdlužná

Naše společnost se zabývá již více než 12 let především strojírenskou výrobou pro automobilový, papírenský, balící, strojní průmysl, dále výrobou dílců na dopravníky a pro vodní elektrárny, a náhradních dílů dle požadavků odběratelů.


Firmy v dalších lokalitách


Odběry vod v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto odběry zajišťují pravidelné dodávky čisté vody přímo do domácností a podniků v oblasti Jižní a Západní Čechy. Díky nim si můžete být jisti, že voda, kterou používáte, je zdravá a bezpečná pro vaše zdraví i pro životní prostředí. Odběry vod jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít vždy dostatek čisté vody bez nutnosti kupovat balenou vodu. V oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici různé typy odběrů vod, které se liší podle potřeb a požadavků zákazníků. Vyberte si ten správný a užijte si čistou a zdravou vodu každý den.