Odborná korektura textů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1ORBIS překlady, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Moskevská 10, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Překládáme a tlumočíme ve více než 40 jazycích v různých kombinacích. Provádíme běžné, soudně ověřené i odborné překlady. Tlumočení při jednání, seminářích, prezentacích. Pracujeme v angličtině, němčině a ruštině. Kontaktujte nás!

2Porubská Klára, Mgr.

Provádím překlady a tlumočení včetně zpracování odborných textů a korektury textů.

3RALF GLASER

Překládáme a tlumočíme z i do německého jazyka. Specializujeme se v oborech strojírenství, ekonomie, plynárenství a obchod.

4Mgr. Dana Hrušková

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Bezručova 1596/2, Jihlava Bezdlužná

Nabízím soukromou výuku německého jazyka pro děti, dospělé i firmy. Rovněž vyučuji češtinu pro cizince a zajišťuji doučování němčiny a češtiny. Kromě výuky připravuji studenty k maturitě a dalším jazykovým zkouškám všech stupňů. Poskytuji překlady a tlumočení v německém i českém jazyce. V češtině…

5Vaňková Ivana, Mgr.

Překladatelské služby z NJ, AJ, FJ, ŠJ, RJ, polštiny. Korektury, přepisy z předloh.

6Skřivánek s.r.o. (pobočka Tábor)15 poboček

Překladatelská agentura nabízí překlady a jazykové korektury ve více než 50 jazycích – expresní, soudně ověřené, odborné, právní, technické či jinak specializované překlady. Dále i poskytuje komplexní tlumočnické služby. Dále zajišťuje jazykové kurzy pro firmy a veřejnost podle metody Effecto.…

7Havel Lukáš1 pobočka

Tučapy 191, Tučapy Bezdlužná

Překladatelské služby a korektury v neobyčejně rychlých termínech. Překládáme obecné i odborné dokumenty, soudní texty a webové stránky. Kvalita je zaručena prověřenými rodilými mluvčími nebo kvalifikovanými překladateli, kteří pracují v oboru již řadu let.

8Slaninová Michaela - Jazykové kurzy Slaninová

Poskytuji služby v oblasti jazykových kurzů a překladů cizích jazyků, a to konkrétně španělštiny, angličtiny, francouzštiny, němčiny či ruštiny.

9YES - překlady a tlumočení, s.r.o. (pobočka Plzeň)2 pobočky

Palackého 331/6, Plzeň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme překlady do více než 80 jazyků a tlumočení konsekutiva i simultánní, tlum. technika a vlastní tým zajistí překlady odborné, expres se soudním ověřením a nabízíme i on-line překlady a korektury rodilými mluvčími a přepisy textů a CAT nástroje Trados a jiné.

10Skřivánek s.r.o., Karlovy Vary15 poboček

T. G. Masaryka 820…, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Překladatelská agentura nabízí překlady a jazykové korektury ve více než 50 jazycích – expresní, soudně ověřené, odborné, právní, technické či jinak specializované překlady. Dále i poskytuje komplexní tlumočnické služby. Dále zajišťuje jazykové kurzy pro firmy a veřejnost podle metody Effecto.


Firmy v dalších lokalitách


Odborná korektura textů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Odborná korektura textů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.