Odborné překlady - IT, internet – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1GAUDEO CB s.r.o.

Pražská tř. 527/125, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme velmi kvalitní jazykové kurzy. Především se zaměřujeme na širokou veřejnost. Pořádáme firemní kurzy, denní pomaturitní studium angličtiny a němčiny, dětské kurzy, skype lekce a kurzy pro veřejnost. Intenzivně se věnujeme překladům a tlumočení. Realizujeme dětské příměstské…

2ORBIS překlady, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Moskevská 10, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Překládáme a tlumočíme ve více než 40 jazycích v různých kombinacích. Provádíme běžné, soudně ověřené i odborné překlady. Tlumočení při jednání, seminářích, prezentacích. Pracujeme v angličtině, němčině a ruštině. Kontaktujte nás!

3Jazyková škola U Pivovaru, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Palackého 4729/14, Jihlava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ve školním roce 2015/2016 nabízíme opět výuku jazyka: anglického, německého, francouzského, španělského, italského, ruského a českého pro cizince.

4Pavel Trnka s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Čsl. legií 823…, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dodávají překlady ve velmi krátkých termínech, zpravidla do druhého dne. Překladatelská a tlumočnická kancelář se specializací na odbornou a technickou angličtinu, němčinu a maďarštinu. Překládají technické manuály, návody, zákaznický software, internetové stránky. Soudní překlady a tlumočení.

5VYZA trans, v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkova tř. 1321, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní a spolehlivé překladatelské služby a tlumočení se specializací na technickou dokumentaci, normy, osvědčení, manuály, výkresy, smlouvy, účetní výkazy a další odborné texty, včetně soudního ověření. Více než 30 jazyků.

6Vašková Martina, Mgr.- A-TRADI

Zajišťujeme běžné, odborné, expresní a soudní překlady.

7Extere s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Částkova 2187/28 , Plzeň
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Činnost cestovní agentury. K dalším činnostem patří tlumočení a překladatelství. Dále poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků.

8Porubská Klára, Mgr.

Provádím překlady a tlumočení včetně zpracování odborných textů a korektury textů.

9RALF GLASER

Překládáme a tlumočíme z i do německého jazyka. Specializujeme se v oborech strojírenství, ekonomie, plynárenství a obchod.

10Mgr. Dana Hrušková

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Bezručova 1596/2, Jihlava Bezdlužná

Nabízím soukromou výuku německého jazyka pro děti, dospělé i firmy. Rovněž vyučuji češtinu pro cizince a zajišťuji doučování němčiny a češtiny. Kromě výuky připravuji studenty k maturitě a dalším jazykovým zkouškám všech stupňů. Poskytuji překlady a tlumočení v německém i českém jazyce. V češtině…


Firmy v dalších lokalitách


Odborné překlady - IT, internet v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Odborné překlady - IT, internet najdete 45 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 41 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.