Odvoz na letiště – Jižní a Západní Čechy

Odvoz na letiště je služba, kterou v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízí mnoho společností. Tato služba je velmi populární mezi cestujícími, kteří potřebují rychlý a spolehlivý převoz na letiště.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1TAXI Klatovy | Mayday TAXI Service 24/7

nám. Míru 62, Klatovy I
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní taxi služba. Kromě klasické přepravy osob vám poskytujeme senior a student taxi za zvýhodněné ceny, drink & drive taxi, kurýrní služby, letištní transfery a dodávku taxi. Zavolejte nám! Jsme tu pro vás nonstop. Objednávat můžete i přes apku.

2David Kondrát - TAXI V JIHLAVĚ

4.4
★★★★★
★★★★★
(42)
Sluneční 185/47, Jihlava – Horní…

Nabízíme služby přepravy až 7 osob a expresní přepravu zásilek až do 1T. Přijímáme platební karty.

3TREDOS, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Žďárského 221, Třebíč Bezdlužná

Společnost TREDOS se zabývá především poskytováním služeb v oblasti osobní autobusové dopravy a zájezdové dopravy. Provozujeme mezinárodní i vnitrostátní nepravidelnou autobusovou dopravu a veřejnou linkovou dopravu na území Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. Současně nabízíme pronájem

4Sojková Dagmar - cestovní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Benešova třída 745, Nýřany

Nabízíme pobytové i poznávací zájezdy po Evropě, lyžařské zájezdy a aktivní dovolenou u moře,poznávací zájezdy,prodej vstupenek.

5Dvořák Libor - TAXI EURO

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Štefánikova 884/8, Třebíč Bezdlužná

Expresní přeprava kusových zásilek osobními vozy. Nabídka taxislužby, provoz drink drive servisu. Máme k dispozici 4 klimatizované vozy.

6LEHKÝ MARTIN - TAXI

Taxislužba Martin Lehký se zabývá přepravou osob, zavazadel, kurýrní přepravou, ale i odvozem vozu ( drink taxi ) .

7ABAS plus, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Ptákovická 433, Strakonice Bezdlužná

Provoz taxislužby, odtahové služby a zastavárny. Firma Hoffman st. s.r.o. TAXI byla založena v roce 1998. Od roku 2000 měla již pevnou klientelu, která vyžadovala kvalitní vozidla, bezpečnost a dostupné ceny na trhu TAXI ve Vimperku a Strakonicích. Firma byla přeložena na ABAS plus, s.r.o. Naše…

8Klor Ondřej, Ing.

Doudleby 63, Doudleby Bezdlužná

Zajistíme Vaši přepravu k lékaři i od lékaře, ale nejen tam. Cíl cesty si určujete podle potřeby. Dopravíme Vás ke kadeřníkovi, po nákupech k vnučce na svatbu nebo kamkoli jinam. Jsme placená služba - alternativní taxi - působící zejména v Českých Budějovicích a širokém okolí, ale dovezeme Vás i do…

9TAXI Mariánské Lázně

Mariánské Lázně 1, Mariánské Lázně
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Provoz taxislužby do/z hotelu, letiště, domu i kdekoliv jinde. Po městě i mimo město, kamkoliv po celé Evropě. Mariánské Lázně, Drmoul, Tři Sekery, Kynžvart, Úšovice, Hamrníky, Trstěnice, Žandov, Kladská, Zádub-Závišín, Teplá, Planá, Chodová Planá a další okolí Mariánských Lázní.

10TAXI Ondřej Mařík

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Běhařov 11, Běhařov Bezdlužná

Provoz taxislužby non stop. Přeprava osob, odvoz vozu, kurýrní služba, přeprava drobných zásilek, přeprava na letiště a zpět.


Firmy v dalších lokalitách


Odvoz na letiště v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Odvoz na letiště je ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a nemají k dispozici vlastní dopravu. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho společností, které nabízejí odvoz na letiště za velmi přijatelné ceny. Tyto společnosti mají moderní vozidla a zkušené řidiče, kteří zajistí pohodlnou a bezpečnou cestu na letiště. Pokud hledáte spolehlivou službu odvozu na letiště v oblasti Jižní a Západní Čechy, určitě si vyberte jednu z mnoha společností, které tuto službu nabízejí.