Oprava chladičů – Jižní a Západní Čechy

Oprava chladičů je nezbytnou službou pro všechny majitele vozidel, kteří se potýkají s problémy s chlazením motoru. V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici řada odborníků, kteří se specializují na opravu chladičů a poskytují kvalitní a spolehlivé služby.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Forex Therm s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
B. Němcové 481, Lomnice nad Lužnicí Ověřená

Jsme specialisté na komplexní dodávky deskových výměníků tepla. Nabízíme vám rozebíratelné výměníky, celosvařované výměníky, polosvařované výměníky a pájené výměníky. Poskytujeme servis výměníků.

2AUTODÍLY-ŠKODA-ŠTANCL2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(37)
Demlova 30, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Ověřená

Firma se od svých počátků specializuje na prodej autodílů a doplňků pro vozy značky Škoda. Nabízíme široký a pestrý sortiment. Skladem máme vždy připraveno kolem 6000 náhradních dílů pro nápravy, motory, převodovku i karoserii. Vybrat si můžete ve 4 kamenných pobočkách nebo na našem…

3AUTOVRAKOVIŠTĚ - PEUGEOT, CITROËN - Martin Švihálek1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
K Ráji 399, Jaroměřice nad…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výkupem a prodejem náhradních dílů. Provozujeme autobazar a autovrakoviště pro vozy Peugeot a Citroën. Provádíme ekologickou likvidaci autovraků. Sháníte náhradní díly na vozy Peugeot nebo Citroën? Nebo naopak Váš vůz už je nepojízdný a potřebujete jej ekologicky zlikvidovat?…

4Hladík Jan – AUTOCHLADIČE

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Dobrá 108, Přibyslav
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se opravami, prodejem, repasemi a výrobou autochladičů všech druhů a velikostí. Specializujeme se i na chladiče na veterány. Mezi naše další služby patří laserové čištění kovových i nekovových materiálů, pájení hliníku, opravy plastů, opravy nádrží a opravy klimatizace.

5Milan Kostka

B. Němcové 217, Okříšky Bezdlužná Ověřená

Provádíme opravy a servis chladicích a mrazicích zařízení pro obchody, restaurace a velkokuchyně. Dále servis a montáž tepelných čerpadel a klimatizací. Bližší informace a kontakty naleznete níže. Objednejte si montáž od nás!

6Autodíly Pojer, s.r.o.

Polenská 2827/2A, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz autoservisu a pneuservisu. Náhradní díly na všechny typy vozidel. Autodoplňky, náhradní díly -prodej.

7MÍČOVÁ ELIŠKA, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Moravské Budějovice…, Moravské Budějovice… Bezdlužná

Provoz autoservisu a pneuservisu. Stanice měření emisí. Prodej náhradních dílů, plnění klimatizací. Odtahové služba. Nabízíme veškeré asistenční služby při nehodě, včetně půjčení auta na dobu neomezenou. Čištění vozidel.

8AUTOLA, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Demlova 1011/25, Třebíč-Horka-Domky Bezdlužná

Prodej náhradních dílů na vozy všech značek. Internetový obchod. Autobaterie, vybavení autoservisů.

9AUTOSTAR S + Š, s.r.o.

Na Nivkách 301, Třebíč-Týn
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Autoservis. Prodáváme automobily a náhradní díly se zaměřením na francouzská vozidla. Oprava a výměna autoskla pro všechny pojišťovny. Zapůjčení vozidel.

10Šmíd Milan, Ing. - PNEUSERVIS

4.2
★★★★★
★★★★★
(51)
Zahrádecká 987, Světlá nad Sázavou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pneuservis osobních a nákladních vozidel Světlá nad Sázavou. Dále poskytujeme kontrolu a výměnu brzdových destiček, tlumičů, výfuků, brzdové kapaliny, olejů a filtrů. Nabízíme rovněž seřízení geometrie. Provozujeme odtahovou službu. Nabízíme služby autodopravy osobní do 8 osob a autodopravy…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava chladičů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Oprava chladičů je důležitá pro udržení správného chodu motoru a zabraňuje přehřátí motoru, což může vést k vážným problémům. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete řadu odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou chladičů a jsou schopni poskytnout rychlé a efektivní řešení vašich problémů.

Oprava chladičů v oblasti Jižní a Západní Čechy je prováděna pomocí moderních technologií a za použití kvalitních náhradních dílů. Odborníci v této oblasti jsou schopni opravit chladiče všech značek a typů vozidel, ať už se jedná o osobní automobily, nákladní vozidla nebo autobusy.

Pokud máte problémy s chlazením motoru, neváhejte kontaktovat odborníky na opravu chladičů v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tyto služby jsou k dispozici za přijatelné ceny a zaručují vám bezproblémový chod vašeho vozidla. Kontaktujte odborníky na opravu chladičů v oblasti Jižní a Západní Čechy a užijte si bezproblémovou jízdu s vaším vozidlem.