Oprava dřevěného schodiště – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1TESAŘSTVÍ - Libor Musil1 pobočka

Jakubské náměstí 1/1, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme veškeré tesařské práce. Zaměřujeme se na střešní vazby, kladení břidlice, srubové stavby (sruby), šindelové střechy, chemické ošetření a výrobu schodišť, ručně tesané trámy. Provádíme ostatní pomocné klempířské a pokrývačské práce.

2Matějů Luděk - Moje-schody.cz

Dodáváme protiskluzové pásky a rohože. Protiskluz lze aplikovat na beton, kámen, PVC, dřevo, nerez, sklo a železo. Provádíme opravy a rekonstrukce schodů.

3Truhlářství Jiří Hřebíček

Ke Škole 23, Jindřichův Hradec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Výroba veškerých typů oken a dveří, schodišť, kuchyňských linek, kancelářského nábytku či vestavěných skříní z masivu i lamina.

4Truhlářství - Milan Trinkl

Dubné 165, Dubné
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Truhlářské práce - tvorba nábytku, schodů, pergol, kuchyní, dveří a oken z masivu i lamina. Renovace a opravy starého nábytku.

5Pavel Šniager - Stavebniny Třeboň s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(52)
Nádražní 641 (areál…, Třeboň

Stavebniny Třeboň nabízí široký výběr tradičních i netradičních prvků stavebního materiálu. K dispozici jsou zdící materiály, omítky, sádrokartonové systémy,fasády, veškeré izolace, dlažby,obklady, sanitární vybavení, stavební chemii,pracovní pomůcky, nářadí, latě, klempířské materiály, hutní…

6Štítný Vladimír

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Luční 104, Cheb Bezdlužná

Od roku 1995 se zabýváme jak obvyklou truhlářskou výrobou, tak i repasováním historických dveří a oken. Na míru u nás pořídíte nábytek z masivu, kuchyňské linky, zahradní pergoly a altány, schodiště, ale i vestavěné skříně a nábytek z lamina. Vyrobíme pro Vás jednotlivé kusy nábytku nebo kompletně…

7Jan Hošek a Ludvík Pribičin

Nabízíme podlahářské práce včetně zaměření. Věnujeme se také pokládce koberců či průmyslové mozaiky. Mezi naše významné zákazníky patří například Grandhotel Pupp.

8Schober Václav

Nabídka služeb truhlářství. Zakázkový nábytek. Renovace schodů obklady Welle.

9L.C. MONT s.r.o.

Nabízíme provedení zámečnických a svářecích prací, servisu a oprav strojů hlavně pro dřevozpracující průmysl. Zakázková kovovýroba.

10PD střechy

Žár 41, Žár
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na kompletní dodávku a realizaci střech, jejich rekonstrukce a opravy. Nabídka klempířských a pokrývačských prací, montáží střešních oken, izolací střech a dalšího. Specializujeme se také na bednění schodišť a věnců, pergoly, altány, dřevostavby a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava dřevěného schodiště v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava dřevěného schodiště najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.