Oprava DSG, automatických převodovek – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Věra Havlovičová - HABUS Autoservis

3.3
★★★★★
★★★★★
(33)
Koželužská 1957/24, Cheb
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme komplexní služby v oblasti autoservisu. Naše dílna poskytuje nejmodernější prostředky pro diagnostiku automobilů. Nedílnou součástí je i autoelektrika. Dále zajišťujeme výměnu dehydrátoru, čištění a výplach po dopravní nehodě a přetěsnění systému autoklimatizace. Veškeré servisní…

2Čermák Jan - autoservis

4.6
★★★★★
★★★★★
(45)
Na Dolech 5501/11B, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní servis pro Vaše BMW, s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a profesionálním přístupem k Vašemu automobilu, za rozumnou cenu. Od nejnovějších automobilů až po veterány. Z oblasti oprav nabízíme: karosářské opravy, mechanické opravy, výměny autoskel, výměny olejů Castrol…

3Lubomír Vokoun - AUTOHOBBY

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Velký Beranov 329, Velký Beranov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Opravy, údržba a diagnostika motorových vozidel. Prodej a servis tachometrů. Zajištění oprav nezávislých topení. Prodej náhradních dílů. Zastoupení taxametrů TOROLA.

4AUTOSERVIS HORA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(61)
Pražská 438, Písek
Otevřeno od 8:00

Poskytujeme veškeré služby týkající se opravy a údržby Vašeho vozu a další nadstandardní služby. Jedná se zejména o následující činnosti: oprava vozidel, pronájem vozidel, automatické převodovky, pneuservis, pojistné události, pojištění a financování vozidel, příprava vozidel na STK, dovoz vozidel,…

5AUTOŠKOLA HEJHAL s.r.o.3 pobočky

Havlíčkova 1356/5, Karlovy Vary
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zajišťujeme výuku řidičského oprávnění všech skupin, také s vozidly s automatickou převodovkou. Provádíme školení řidičů včetně přezkoušení. Dále zajišťujeme autobusovou a nákladní dopravu a výuku skupiny A na Harley Davidson. Nabízíme rychlokurzy, kondiční jízdy i výuku pro cizince.

6Morávek Vilém1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Šeříková 117 , Sedlec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoopravna, provádíme diagnostiku motorových vozidel, opravy klimatizací, čištění interiérů, repasi turbodmychadel a servo řízení. Montáž řídících jednotek na provoz etanolu E-85 se zápisem do technického průkazu a také příprava vozidel na STK.

7Autoservis Šufliarský s. r. o.

Komenského 468, Švihov
Otevřeno od 8:00

Provozujeme autoservis a autopůjčovnu. Provádíme servis vozů, diagnostiku, opravy manuální a automatické převodovky, generální opravy motorů, přípravu na STK, výměnu pneumatik včetně vyvážení kol, karosářské práce. Nabízíme za výhodné ceny autodíly a autopříslušenství.

8MÁDR VÁCLAV

Bítov 20, Přehýšov
Otevřeno od 9:00

Firma poskytuje servis, prodej a výkup vozů. Firma se specializuje na automatické převodovky, opravuje a renovuje veterány značky Ford. Věnuje se prodeji náhradních autodílů.

9Zdrha Robert

Provozuji autoservis, kde nabízím opravy automatických převodovek a provádím přestavbu vozidel na E85.

10ATFLEX Autoservis s.r.o.1 pobočka

Masarykova , Domažlice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Opravy osobních a dodávkových vozidel. Servis automatických a manuálních převodovek všech typů vozidel, diagnostika ŘJ i přestavby vozidel na LPG a Ethanol E85 včetně zápisu do velkého TP. Opravy a servis klimatizací osobních i dodávkových vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava DSG, automatických převodovek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava DSG, automatických převodovek najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.