Oprava DSG, automatických převodovek – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými odborníky na opravu DSG automatických převodovek. Tyto převodovky jsou velmi složité a vyžadují zkušené techniky, kteří mají hluboké znalosti o fungování těchto systémů.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Věra Havlovičová - HABUS Autoservis

3.7
★★★★★
★★★★★
(56)
Podhradská 2700/8b, Cheb
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme komplexní služby v oblasti autoservisu. Naše dílna poskytuje nejmodernější prostředky pro diagnostiku automobilů. Nedílnou součástí je i autoelektrika. Dále zajišťujeme výměnu dehydrátoru, čištění a výplach po dopravní nehodě a přetěsnění systému autoklimatizace. Veškeré servisní…

2Čermák Jan - autoservis

4.8
★★★★★
★★★★★
(70)
Na Dolech 5501/11B, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní servis pro Vaše BMW, s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a profesionálním přístupem k Vašemu automobilu, za rozumnou cenu. Od nejnovějších automobilů až po veterány. Z oblasti oprav nabízíme: karosářské opravy, mechanické opravy, výměny autoskel, výměny olejů Castrol…

3Lubomír Vokoun - AUTOHOBBY

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Velký Beranov 329, Velký Beranov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Opravy, údržba a diagnostika motorových vozidel. Prodej a servis tachometrů. Zajištění oprav nezávislých topení. Prodej náhradních dílů. Zastoupení taxametrů TOROLA.

4AUTOSERVIS HORA s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(3)
Pražská 438, Písek
Otevřeno od 8:00

Poskytujeme veškeré služby týkající se opravy a údržby Vašeho vozu a další nadstandardní služby. Jedná se zejména o následující činnosti: oprava vozidel, pronájem vozidel, automatické převodovky, pneuservis, pojistné události, pojištění a financování vozidel, příprava vozidel na STK, dovoz vozidel,…

5AUTOŠKOLA HEJHAL s.r.o.3 pobočky

Havlíčkova 1356/5, Karlovy Vary
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zajišťujeme výuku řidičského oprávnění všech skupin, také s vozidly s automatickou převodovkou. Provádíme školení řidičů včetně přezkoušení. Dále zajišťujeme autobusovou a nákladní dopravu a výuku skupiny A na Harley Davidson. Nabízíme rychlokurzy, kondiční jízdy i výuku pro cizince.

6Morávek Vilém1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(65)
Šeříková 117 , Sedlec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoopravna, provádíme diagnostiku motorových vozidel, opravy klimatizací, čištění interiérů, repasi turbodmychadel a servo řízení. Montáž řídících jednotek na provoz etanolu E-85 se zápisem do technického průkazu a také příprava vozidel na STK.

7DIESEL SERVIS KOVAŘÍK-TŘEBÍČ, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(70)
Řípov 45, Třebíč Bezdlužná

DIESEL SERVIS KOVAŘÍK-TŘEBÍČ, s.r.o., se sídlem Řípov 45, 674 01, Třebíč, v okrese Třebíč a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90677, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8MAUTO SERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(25)
Nerudova 1848, Humpolec
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

MAUTO SERVIS, se sídlem Nerudova 1848, 396 01, Humpolec, v okrese Pelhřimov a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9MÁDR VÁCLAV

Bítov 20, Přehýšov
Dnes už má zavřeno

Firma poskytuje servis, prodej a výkup vozů. Firma se specializuje na automatické převodovky, opravuje a renovuje veterány značky Ford. Věnuje se prodeji náhradních autodílů.

10Zdrha Robert

Provozuji autoservis, kde nabízím opravy automatických převodovek a provádím přestavbu vozidel na E85.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava DSG, automatických převodovek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Oprava DSG automatických převodovek v oblasti Jižní a Západní Čechy je proto velmi důležitá pro majitele vozidel s těmito převodovkami.

Odborníci v oblasti Jižní a Západní Čechy mají k dispozici moderní vybavení a technologie, které jim umožňují rychle a efektivně opravovat DSG automatické převodovky. Tyto techniky jsou schopny diagnostikovat a opravit jakékoli problémy s převodovkou, což znamená, že vozidlo bude opět fungovat jako nové.

Oprava DSG automatických převodovek v oblasti Jižní a Západní Čechy je také velmi cenově dostupná. Odborníci v této oblasti nabízejí konkurenceschopné ceny za své služby, což znamená, že majitelé vozidel s DSG převodovkami nemusí platit přemrštěné ceny za opravu.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je také k dispozici široká škála služeb souvisejících s opravou DSG automatických převodovek. Tyto služby zahrnují například údržbu, výměnu oleje, výměnu spojek a mnoho dalšího. Odborníci v této oblasti jsou schopni poskytnout kompletní servis pro DSG převodovky, což znamená, že majitelé vozidel s těmito převodovkami nemusí hledat jiné odborníky na opravu.

V oblasti Jižní a Západní Čechy jsou odborníci na opravu DSG automatických převodovek schopni poskytnout vynikající služby za konkurenceschopné ceny. Tyto služby zahrnují kompletní servis pro DSG převodovky, včetně údržby, výměny oleje a výměny spojek. Majitelé vozidel s DSG převodovkami by měli využít těchto služeb, aby zajistili, že jejich vozidlo bude vždy v perfektním stavu.