Oprava fotek, fotografií – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ODĚVNÍ SALON MARKÉTY KROUFKOVÉ

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkovo nám.152, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Svoji tvorbu jsem několikrát předvedla na regionálních přehlídkách určených pro širokou veřejnost. Postarám se o Vaší novou Image pomocí barevné typologie a typologie postavy. Nabízím obnovení šatníku, šití dámských oděvů na zakázku a na míru, drobné opravy, prodej látek a střihovou službu.…

2Cimerhanzl Josef

Pohřební Služba byla založena koncem třicátých let.ko Pohřební ústav Josef Cimerhanzla začínal s koňským pohřebním vozem zakrytým, a později se zaskleným, který je opravený a na přání zákazníka jej používáme i dnes.

3RM CAR - NÁHRADNÍ DÍLY/AUTOSERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Radostín nad…, Radostín nad Oslavou
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej nových i použitých dílů, zejména pro vozy CHRYSLER VOYAGER, VOLKSWAGEN TOUAREG, AUDI A4, SUBARU OUTBACK, atd. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

4Fara Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Litohlavská 89, Rokycany

Foto a video reportáže ze svateb, maturitních plesů, večírků, ateliérové, produktové a školní fotografie, fotomontáže a oprava fotografií.

5Němec Martin - Knihařství

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Zdislavina 265/3, Třebíč Bezdlužná

Tisk a vazba diplomových prací. Maturitní stužky,tepelná ražba - reklamní diáře. Vazba dokumentů, kronik a pamětních knih. Knihařské práce, reklamní předměty na zakázku. Rámování a paspartování obrazů, fotografií a plakátů. Tisk svatebních oznámení.

6Hýbek Jiří - Cryonix Innovations

Tvorba webových prezentací, e-shopů a aplikací či SEO optimalizací pro vyhledávače, internetového marketingu a grafického návrhu logotypů. Dále zajišťujeme IT servis i správu PC, hostingové služby či fotografické služby a služby reklamní agentury. Poskytujeme připojení k internetu.

7Miroslav Pašek

Nabízíme tvorbu webových stránek, grafické práce, tvorbu obrázků a log. Zajišťujeme retušování fotografií. Zabezpečujeme webhosting a webdesign, odvirování a servis počítačů. Dodáváme tonery.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava fotek, fotografií v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava fotek, fotografií najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.