Oprava kotlů na biomasu – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1GAZKOMPLET, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Cyrilometodějská…, Třebíč - Nové Dvory
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže plynu. Zajišťujeme servis a prodej plynových spotřebičů, plynové revize, projekty včetně vyjádření, koupelny na klíč, solární systémy, rekonstrukce topení.

2Tichánek David

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Vojanova 2724/35, Jihlava Bezdlužná

Topení, voda, plyn. Rozvody, servis, oprava. Prodáváme kotle na plyn a biomasu. Zařídíme dotace pro financování solárních zařízení. Dodávka a montáž solárních systémů. Tepelná čerpadla. Podlahové vytápění. Zemní práce. Zavlažování zahrad. Čištění kanalizace, čištění odpadů. Nonstop služba.

3BLUETHERM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní 1241, Humpolec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost Bluetherm s.r.o. byla založena v roce 2007. Společnost se zabývá dodávkami vzduchotechniky, klimatizace a výrobou kotlů Bluetherm. Bluetherm s.r.o. vlastní patent na sušičku biomasy. Společnost se zabývá revizí kotlů,kontrolou kotlů a zajišťuje povinnou kontrolu kotlů na tuhá paliva.

4GASKOM - servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Nádražní 713, Počátky Bezdlužná

Naše firma se zabývá dodávkou, montáží a servisem veškerých kotlů. Nabízíme i tepelná čerpadla a solární systémy.

5TREBIA, spol. s r.o.

Nádražní 1985, Pelhřimov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka vodoinstalatérských, topenářských a plynařských prací. Profesní kvalifikace na kotle, solární systémy a tepelná čerpadla.

6Šutorik Jaroslav

Nabízí kompletní montáže ústředního topení na plyn, LTO, tuhá paliva, dále podlahové a stěnové vytápění včetně rekonstrukcí stávajících zařízení. Instalují tepelná čerpadla, solární a fotovoltaické systémy. Zajišťují teké poradenskou činnost, zpracování projektové dokumentace a revize zařízení.

7AGREO s.r.o.

Společnost Agreo s.r.o. je výhradní distributor německé firmy Heizomat GmbH - výrobce automatických kotlů na štěpku a biomasu a dále štěpkovačů pod označením Heizohack.Nabízíme vám kompletní řešení pro výrobu,zpracování a získávání energie z biomasiv.Vyrábíme kotle ve kterých můžete pálit štěpku…

8HAT SERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Vančurova 26, Chýnov Bezdlužná

kompletní služby v oblasti vytápění, montáž kotelny, plynovody plynové a olejové hořáky, revize plynových kotelen a pecí.

9PJ Bohemia servis s.r.o.

Domažlická 830/200, Plzeň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naší specializací jsou stavební práce, instalatérské a topenářské práce, elektroinstalace, zednické práce. Provádíme fasády, pokládku podlah a obkladačské práce, rekonstrukce, výměnu oken a dveří, rozvody vodu, plynu a kanalizace, vyřízení kotlíkových dotací atd.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava kotlů na biomasu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava kotlů na biomasu najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.