Oprava monoblokových, průmyslových hořáků – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1VZ mont s.r.o.

Zajistíme montáž a servis topení, vody a plynu pro rodinné, bytové, obytné domy, firmy a průmysl (novostavby i rekonstrukce). Prodáváme radiátory, kotle na ohřev TUV a rozvody teplé i studené vody. Dodáváme podlahové vytápění, regulační a ovládací prvky a solární panely (sluneční kolektory) na…

2Roman Dymáček - PROFIMIX

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dukelská 482, Chotěboř
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Zabýváme se obchodní činností v oboru svařovací techniky plamenem a elektrickým obloukem, opravami, servisem a poradenskou službou. Nabízíme výrobky profesionální i hobby. Jako smluvní prodejci nabízíme zařízení za prodejní ceny výrobců. V prodejním sortimentu…

3HAT SERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Vančurova 26, Chýnov Bezdlužná

kompletní služby v oblasti vytápění, montáž kotelny, plynovody plynové a olejové hořáky, revize plynových kotelen a pecí.

4Švarc Jaroslav

Montáž, servis a prodej topné techniky, kotlů, elektronických systémů. Voda, plyn, topení. Komíny. Vzduchotechnika, železářství.

5Schmeister Ivan

Bratrská 111, Jindřichův Hradec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme servis a revize plynových kotlů a hořáků. Pořádáme kvalifikační kurzy montérů, revizních techniků a topičů. Zajišťujeme měření emisí.

6Cimpl Pavel - měření a regulace

Vrhaveč , Vrhaveč
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Tepelná technika, měření a regulace, kalibrace teploty. Kotle Buderus a Immergas. Montáž a servis plynových a olejových hořáků do 3,5 MW i měřicí a regulační techniky pro bytové a průmyslové prostory.

7TRICER - TOP s.r.o.

Prodej, montáž a servis kotlů Atmos, solárních kolektorů a krbových kamen. Sluneční kolektory značky SONNENKRAFT pro ohřev vody, zplynovací kotle, kombinované kotle na zplynování dřeva v kombinaci s hořákem na pelety, zemní plyn.

8JIVO servis s.r.o.

Kbel 44, Kbel
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme servis, opravy a montáž automatických hořáků a plynových kotlů.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava monoblokových, průmyslových hořáků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava monoblokových, průmyslových hořáků najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.