Oprava studní – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými studnami, které slouží jako zdroj pitné vody pro místní obyvatele. Avšak, jakmile se objeví problém s těmito studnami, je nutné provést rychlou a efektivní opravu.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1GAZKOMPLET, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Cyrilometodějská…, Třebíč - Nové Dvory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže plynu. Zajišťujeme servis a prodej plynových spotřebičů, plynové revize, projekty včetně vyjádření, koupelny na klíč, solární systémy, rekonstrukce topení.

2Ing. Richard Hon - PROJEKT

Hosov 27, Jihlava Bezdlužná

Ing. Richard Hon - PROJEKT nabízí zhotovení projektů ve vodním hospodářství, projektování vodohospodářských staveb, projekce vodních staveb, vrtané studny, projekce studní, projektování studní, projekce rybníků, projektování rybníků, projektování malých elektráren, projekce kanalizace, ČOV,…

3Projektování vodohospodářských staveb s.r.o.

Pražská 1655, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projektové dokumentace pro vodohospodářské stavby. Dozory, provádění staveb, zpracování rozpočtů. Nabízené služby zahrnují technické studie, zadání stavby, projekty stavby včetně realizační dokumentace, inženýrské služby až po obstarání dotace a předání stavby na klíč.

4Gořula David

Montáže všech druhů střech na klíč, včetně rekonstrukce. Prodej dřevěných podlah a povrchové úpravy podlah.

5RAUS - Raus Roman

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Příkopy 1215/1, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma je největším prodejcem čerpadel na Vysočině. Dále prodáváme kompletní vybavení koupelen - vany, sprchové kouty, obklady, dlažby, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a další. Součástí nabídky je i vodoinstalační materiál.

6Mucha František - DINST

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Nečasova 22, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Provádíme servis a revize PLYNOVÝCH KOTLŮ (VAILLANT, ARISTON, a další), revize průmyslových plynovodů a průmyslových plynových kotelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti VODA - TOPENÍ - PLYN.

7PNETAX, s.r.o.

U Rybníka 3343, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabýva prodejem materiálů a komponentů pro výstavbu a opravy kanalizací. Prodej hutních materiálů.

8CB Destrukce s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ant. Slavíčka 298…, České Budějovice Bezdlužná

Firma CB Destrukce zajišťuje pro své zákazníky celou řadu na sebe navazujících služeb: počínaje vrtacími pracemi, primerním odstřelem hornin, sekundárním rozpojováním nadměrných kusů rubaniny, konče nakládkou materiálu a jeho přepravou do technologické linky.

9FIDOZ ALFA s.r.o.

Kamenný Újezd 210, Nýřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na zámečnickou výrobu a kovovýrobu. Nabízíme výrobu krytování nadzemních i zapuštěných bazénů kruhového i obdélníkového tvaru. Konstrukce pozinkovaná, krytí autoplachta nebo makrolon. Otočné nebo posuvné provedení. Jednoduchá montáž a manipulace. Vyrábíme a dodáváme: schodiště,…

10Schneider Jan - čištění studní

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Plzeň 2534, Plzeň

Nabídka služeb v oblasti čištění studní horolezeckou technikou. Dále také drobné opravy, výměna horních skruží a poklopů, vymazání spár, regenerace studní a kontroly stavu.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava studní v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Naštěstí existuje mnoho odborníků na opravu studní v oblasti Jižní a Západní Čechy, kteří jsou schopni rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli problém. Bez ohledu na to, zda se jedná o praskliny v betonu, zanesené filtry nebo jiné problémy, oprava studní v oblasti Jižní a Západní Čechy je snadná a rychlá díky zkušeným odborníkům. Pokud máte problém se studnou, neváhejte kontaktovat specialisty na opravu studní v oblasti Jižní a Západní Čechy a ujistěte se, že vaše pitná voda bude vždy čistá a zdravá.