Oprava studní – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými studnami, které slouží jako zdroj pitné vody pro místní obyvatele. Avšak, jakmile se objeví problém s těmito studnami, je nutné provést rychlou a efektivní opravu.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provádíme montáže plynu. Zajišťujeme servis a prodej plynových spotřebičů, plynové revize, projekty včetně vyjádření, koupelny na klíč, solární systémy, rekonstrukce topení.

Poslat poptávku gazkomplet.cz 775 666 211

Ing. Richard Hon - PROJEKT nabízí zhotovení projektů ve vodním hospodářství, projektování vodohospodářských staveb, projekce vodních staveb, vrtané studny, projekce studní, projektování studní, projekce rybníků, projektování rybníků, projektování malých elektráren, projekce kanalizace, ČOV,…

Poslat poptávku honprojekt.cz 567 303 492

Projektové dokumentace pro vodohospodářské stavby. Dozory, provádění staveb, zpracování rozpočtů. Nabízené služby zahrnují technické studie, zadání stavby, projekty stavby včetně realizační dokumentace, inženýrské služby až po obstarání dotace a předání stavby na klíč.

Poslat poptávku pvhs.eu 565 650 262

Montáže všech druhů střech na klíč, včetně rekonstrukce. Prodej dřevěných podlah a povrchové úpravy podlah.

Poslat poptávku gorula.eu 724 787 988

Naše firma je největším prodejcem čerpadel na Vysočině. Dále prodáváme kompletní vybavení koupelen - vany, sprchové kouty, obklady, dlažby, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a další. Součástí nabídky je i vodoinstalační materiál.

Poslat poptávku cerpadlaraus.cz 566 521 821

Provádíme servis a revize PLYNOVÝCH KOTLŮ (VAILLANT, ARISTON, a další), revize průmyslových plynovodů a průmyslových plynových kotelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti VODA - TOPENÍ - PLYN.

Poslat poptávku dinst.cz 566 616 743

Firma CB Destrukce zajišťuje pro své zákazníky celou řadu na sebe navazujících služeb: počínaje vrtacími pracemi, primerním odstřelem hornin, sekundárním rozpojováním nadměrných kusů rubaniny, konče nakládkou materiálu a jeho přepravou do technologické linky.

Poslat poptávku cb-destrukce.cz 385 340 424

Zaměřujeme se na zámečnickou výrobu a kovovýrobu. Nabízíme výrobu krytování nadzemních i zapuštěných bazénů kruhového i obdélníkového tvaru. Konstrukce pozinkovaná, krytí autoplachta nebo makrolon. Otočné nebo posuvné provedení. Jednoduchá montáž a manipulace. Vyrábíme a dodáváme: schodiště,…

Poslat poptávku kovofisar.cz 602 441 974

Nabídka služeb v oblasti čištění studní horolezeckou technikou. Dále také drobné opravy, výměna horních skruží a poklopů, vymazání spár, regenerace studní a kontroly stavu.

Poslat poptávku cisteni-studni.cz 775 562 810

Jakub Vávra, se sídlem Studniční 350/3, 591 02, Žďár nad Sázavou, v okrese Žďár nad Sázavou a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Vodoinstalatérství, topenářství Montáž, opravy, revize a zkoušky…

Poslat poptávku 722 148 898

Oprava studní v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Naštěstí existuje mnoho odborníků na opravu studní v oblasti Jižní a Západní Čechy, kteří jsou schopni rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli problém. Bez ohledu na to, zda se jedná o praskliny v betonu, zanesené filtry nebo jiné problémy, oprava studní v oblasti Jižní a Západní Čechy je snadná a rychlá díky zkušeným odborníkům. Pokud máte problém se studnou, neváhejte kontaktovat specialisty na opravu studní v oblasti Jižní a Západní Čechy a ujistěte se, že vaše pitná voda bude vždy čistá a zdravá.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.