Oprava tachografů, tachometrů – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je místem, kde mnoho řidičů hledá kvalitní a spolehlivou opravu svých tachografů a tachometrů. Proto je důležité najít odborníky, kteří se v této oblasti vyznají a dokážou poskytnout kvalitní služby.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Lubomír Vokoun - AUTOHOBBY

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Velký Beranov 329, Velký Beranov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Opravy, údržba a diagnostika motorových vozidel. Prodej a servis tachometrů. Zajištění oprav nezávislých topení. Prodej náhradních dílů. Zastoupení taxametrů TOROLA.

2Pašek Miloslav

4.8
★★★★★
★★★★★
(83)
Rybnice 155, Kaznějov Bezdlužná

Firma poskytuje servis vozům TATRA a prodej originálních náhradních dílů. Dále nabízí komplexní služby v autoopravárenství. Lakovna - osobní i nákladní, rovnací stolice, karosárna, pneuservis, klimatizace. STK, emise a ověřování tachografů. Autodoprava.

3MARPA spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(569)
Rybnice 155, Kaznějov
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Firma provádí technické kontroly bez objednání pro všechny druhy vozidel: osobní, nákladní, přívěsy, návěsy, ADR, autobusy, traktory, motocykly, auta na pohon LPG a CNG, dovozy a přestavby. Firma dále poskytuje měření emisí benzín, diesel, LPG, emisní plakety, evidenční kontroly, ověřování analog a…

4Krieg Jan1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nerudova 422, Spálené Poříčí

Zabýváme se především úpravami osobních a užitkových vozidel téměř všech značek včetně nejnovějších motorů common rail edc17 s doživotní zárukou na úpravu.

5A - COME, spol. s r.o.

Domažlická 25, Klatovy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma - A - COME, spol. s. r. o. - má 25 letou tradici obchodu s díly a příslušenstvím pro motocyklů. Profesionální prodej a servis motocyklů JAWA a dalších. Najdete zde veškeré náhradní díly potřebné pro provoz vaši motorky. Naleznete zde od skútru, motorek, mopedů vše včetně doplňků.

6CHIPCAR, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Borská 1198/33, Plzeň, Jižní… Bezdlužná

Naše společnost se specializuje na autoelektroniku. Nabízíme chiptuning motorů, digitální tachometry. Provádíme odkódování rádií a diagnostiku vozidel. Dále zajišťujeme programování řídících jednotek nebo opravy imobilizérů. V oblasti chiptuningu spoluracujeme s největšími odbonríky. Mezi naše…

7Urbánek Lukáš

4.7
★★★★★
★★★★★
(83)
Červená hospoda 160, Stařeč

Provádění oprav a úprav motorových vozidel. Nabídka oprav tachometrů a prodeje autorádií a navigací.

8VEGA TRUCKS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(85)
Havířská 1241, Nýřany Bezdlužná

Firma se věnuje prodeji nových a ojetých nákladních a užitkových vozů, především značky Renault. Dále prodává návěsy, nástavby, poskytuje leasing, záruční a pozáruční servis, emise, ověřování tachografů, montáž OBU-Toll Collect a prodává autodoplňky, navigace.

9Švihovec Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Slaník 54, Slaník
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme autodiagnostiku, softwarové odstranění FAP a DPF, instalace češtiny do aut a navigací, opravy tachometrů, klíčů, airbagů, autorádií. Zajistíme odkódování autorádií i navigací a odblokování obrazu za jízdy. Nabízíme internetový prodej autorádií a navigací.

10Nový Radek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Blížejov 112, Blížejov Bezdlužná

Montáže a opravy satelitní a televizní techniky, dvd i počítačů. Hardwarové i softwarové opravy počítačů. Autodiagnostika, dovoz vozidel, chiptuning, opravy řídících jednotek a tachometrů, odblokování autorádií, vypnutí a odstranění DPF a FAP filtrů. Originální diagnostika vozů značek Peugeot a…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava tachografů, tachometrů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Oprava tachografů a tachometrů je velmi důležitá pro bezpečnost na silnicích. Tyto přístroje slouží k měření rychlosti a času, který řidič stráví za volantem. Pokud jsou tyto přístroje nefunkční, může to vést k nebezpečným situacím na silnicích.

Proto je důležité najít odborníky, kteří se v oblasti Jižní a Západní Čechy věnují opravám tachografů a tachometrů. Tito odborníci mají dlouholeté zkušenosti a dokážou rychle a spolehlivě opravit tyto přístroje.

Kromě oprav tachografů a tachometrů nabízejí tito odborníci také pravidelné kontroly a údržbu těchto přístrojů. Díky tomu mohou řidiči být jisti, že jejich tachografy a tachometry fungují správně a že jsou v souladu s platnými předpisy.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou opravu tachografů a tachometrů v oblasti Jižní a Západní Čechy, obraťte se na odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Tito odborníci vám poskytnou kvalitní služby a zajistí, že vaše přístroje budou vždy v perfektním stavu.