Oprava turba u automobilů, vozů – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými kvalitními službami v oblasti opravy turba u automobilů a vozů. Tato oblast je domovem mnoha zkušených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou turbodmychadel.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1PBS Turbo, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Vlkovská 279, Velká Bíteš Bezdlužná

Zabýváme se výrobou turbodmychadel a náhradních dílů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. V současné době je PBS Turbo s.r.o. dynamicky se rozvíjející společností střední velikosti, před níž stojí náročné úkoly v oblasti osvojování si licenční výroby turbodmychadel MAN řady NR/S a dalších úkolů…

2Bartoš Pavel - autoservis

Poskytujeme veškeré služby servisu vozidel. Ať už potřebujete servisní prohlídku vozu, výměnu provozních kapalin, brzdových destiček a kotoučů, výměnu žárovky – nebo i větší opravy (opravy po dopravní nehodě, opravy karoserie, motoru, výměna spojky, lakování dílů apod.), vše pro Vás zajistíme. Máme…

3TurboCar, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(91)
U Dálnice 620, Velká Bíteš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na opravy, servis a prodej všech typů turbodmychadel pro motory osobních, nákladních a drážních vozidel a zemědělských a stavebních strojů. Provádíme opravy turbodmychadel pro osobní automobily - značky turbodmychadel PBS TURBO, KKK, ČZ, IHI, GARRETT, HOLSET, SCHWITZER.

4REMA TURBO, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Za Pilou 1235, Strakonice I

Provádíme opravy a zabýváme se prodejem turbodmychadel pro všechny značky a typy osobních a nákladních automobilů, zemědělských a stavebních strojů. Nabízíme speciální hybridní turbodmychadla a příslušenství pro tuning. Zajistíme poradenství v oblasti přeplňování. Kontakty najdete na našich…

5Morávek Vilém1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(65)
Šeříková 117 , Sedlec
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Autoopravna, provádíme diagnostiku motorových vozidel, opravy klimatizací, čištění interiérů, repasi turbodmychadel a servo řízení. Montáž řídících jednotek na provoz etanolu E-85 se zápisem do technického průkazu a také příprava vozidel na STK.

6Turner Břetislav- REPAS TURBO1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(27)
Písecká 1334 , Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na servis a prodej turbodmychadel.

7Janoušek Motorsport s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(172)
Přísečná 29, Přísečná
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Janoušek Motorsport, se sídlem Přísečná 29, 381 01, Přísečná, v okrese Český Krumlov a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 25295, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8Turbotechnika s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Přísečná 74, Přísečná
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Turbotechnika s.r.o., se sídlem Přísečná 74, 381 01, Přísečná, v okrese Český Krumlov a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 27439, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

9Vanžura Daniel

Firma zajišťuje kompletní servis automobilů, servisní prohlídky a odborné opravy. Dále diagnostiku motorů, převodovek a palivových systémů včetně PD a PPD. Firma se zabývá také turbodmychadly a DPF a FAP filtry pro všechny značky.

10Jeník Petr, turbodmychadla

Opravujeme elektronické regulace turbodmychadel MB, FORD, BMW, VW, ŠKODA, SEAT, HUNDAI, vzduchové (podtlakové) regulace s elektronickém snímačem turbodmychadel.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava turba u automobilů, vozů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto služby jsou k dispozici pro všechny typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a autobusů.

Oprava turba u automobilů a vozů je velmi důležitá, protože turbodmychadlo je klíčovou součástí motoru. Pokud je turbodmychadlo poškozené nebo nefunguje správně, může to vést k výraznému snížení výkonu motoru a zvýšení spotřeby paliva. Proto je důležité, aby byla oprava turbodmychadla provedena co nejdříve.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho specializovaných dílen, které nabízejí opravu turbodmychadel. Tyto dílny mají nejen zkušené techniky, ale také moderní vybavení, které umožňuje rychlou a efektivní opravu turbodmychadel. Navíc v oblasti Jižní a Západní Čechy najdete i mnoho prodejců náhradních dílů, kteří nabízejí kvalitní díly za přijatelné ceny.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní opravu turbodmychadel pro své vozidlo, oblast Jižní a Západní Čechy je tou správnou volbou. Zde najdete nejen zkušené odborníky, ale také moderní vybavení a kvalitní náhradní díly. Kontaktujte některou z dílen v oblasti Jižní a Západní Čechy a ujistěte se, že vaše vozidlo bude opět fungovat jako nové.