Oprava turba u automobilů, vozů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1PBS Turbo, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlkovská 279, Velká Bíteš Bezdlužná

Zabýváme se výrobou turbodmychadel a náhradních dílů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. V současné době je PBS Turbo s.r.o. dynamicky se rozvíjející společností střední velikosti, před níž stojí náročné úkoly v oblasti osvojování si licenční výroby turbodmychadel MAN řady NR/S a dalších úkolů…

2Bartoš Pavel - autoservis

Poskytujeme veškeré služby servisu vozidel. Ať už potřebujete servisní prohlídku vozu, výměnu provozních kapalin, brzdových destiček a kotoučů, výměnu žárovky – nebo i větší opravy (opravy po dopravní nehodě, opravy karoserie, motoru, výměna spojky, lakování dílů apod.), vše pro Vás zajistíme. Máme…

3TurboCar, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(64)
U Dálnice 620, Velká Bíteš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na opravy, servis a prodej všech typů turbodmychadel pro motory osobních, nákladních a drážních vozidel a zemědělských a stavebních strojů. Provádíme opravy turbodmychadel pro osobní automobily - značky turbodmychadel PBS TURBO, KKK, ČZ, IHI, GARRETT, HOLSET, SCHWITZER.

4REMA TURBO, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Za Pilou 1235, Strakonice I

Provádíme opravy a zabýváme se prodejem turbodmychadel pro všechny značky a typy osobních a nákladních automobilů, zemědělských a stavebních strojů. Nabízíme speciální hybridní turbodmychadla a příslušenství pro tuning. Zajistíme poradenství v oblasti přeplňování. Kontakty najdete na našich…

5Morávek Vilém1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Šeříková 117 , Sedlec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoopravna, provádíme diagnostiku motorových vozidel, opravy klimatizací, čištění interiérů, repasi turbodmychadel a servo řízení. Montáž řídících jednotek na provoz etanolu E-85 se zápisem do technického průkazu a také příprava vozidel na STK.

6Turner Břetislav- REPAS TURBO1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Písecká 1334 , Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na servis a prodej turbodmychadel.

7Vanžura Daniel

Firma zajišťuje kompletní servis automobilů, servisní prohlídky a odborné opravy. Dále diagnostiku motorů, převodovek a palivových systémů včetně PD a PPD. Firma se zabývá také turbodmychadly a DPF a FAP filtry pro všechny značky.

8Jeník Petr, turbodmychadla

Opravujeme elektronické regulace turbodmychadel MB, FORD, BMW, VW, ŠKODA, SEAT, HUNDAI, vzduchové (podtlakové) regulace s elektronickém snímačem turbodmychadel.

9Šamšula Marek

Nabízíme prodej náhradních dílů. Zajistíme servis nákladních automobilů, návěsů, přívěsů, osobních a dodávkových vozidel. U nás dále naleznete spojky, rozvody, turbodmychadla, ventily a jiné autodíly.

10František Fořt

Tř. 1. máje 184, Přeštice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím prodej brzdového obložení a brzdových desek, dále vzduchových přístrojů nákladních vozidel a autobusů. Zajišťuji střední i generální opravy turbodmychadel.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava turba u automobilů, vozů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava turba u automobilů, vozů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.