Oprava vstřikovacích čerpadel, trysek – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1AUTOSERVIS Zahrádka s r.o.

Táborská 80/3, Třebíč-Týn
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Zahrádka s.r.o. působí v Třebíči již od roku 1993 a od začátku své existence nabízí svým zákazníkům prověřené náhradní díly a servis nejvyšší kvality. Od roku 2005 je k dispozici nová moderní servisní hala.

2Borkovec Pavel Ing. - B & B TRADING

Hornoměstská 36, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej vstřikovacích zařízení pro dieselové motory a vybavení DIESEL servisů.prodej komponentů vstřikovacích čerpadel pro osobní, užitková a nákladní auta, autobusy a traktory (vstřikovače, trysky, elementy, ventily, vymezovací podložky, tepelné štíty, těsnění, záslepky a hadice přepadu, čističe…

3MILAN PANGERL - LPG Plzeň

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Líšťany 129, Líšťany Bezdlužná

Firma provádí montáže a servis LPG do osobních automobilů, revize a výměny nádrží. Dále nabízí přestavbu vozidel na LPG od karburátorových vozidel až po vozidla s přímým vstřikováním. Firma nabízí i služby autoservisu.

4Autoservis Petr Rada s.r.o.1 pobočka

Diesel centrum působí na trhu již od roku 1999.V současné době má firma 2 provozovny a 25 zaměstnanců.V opravách vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel patříme mezi špičky v ČR.V diesel centru jsme odborníky na opravy mechanických a elektronických dieselových systémů a vysokotlakých systémů BOSCH - …

5Jiří Rangl - Diesel service

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Žižkova 1154 , Sezimovo Ústí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy a seřizování vstřikovacích čerpadel, vstřikovačů, souprav a vznětových motorů pro osobní, užitkové, nákladní automobily, stavební, zemědělskou techniku.

6Autoopravárenství Kopecký, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Sokolohradská 629 …, Chotěboř Bezdlužná

Nabízíme opravy návěsů a přívěsů všech typů.

7Brabec Roman

Provádíme opravy osobních, nákladních a zemědělských vozidel, seřizování vstřikovacích čerpadel a trysek. Dále provádíme diagnostiku vozů a zvyšování výkonu.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava vstřikovacích čerpadel, trysek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava vstřikovacích čerpadel, trysek najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.