Oprava vstřikovačů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1AUTOSERVIS Zahrádka s r.o.

Táborská 80/3, Třebíč-Týn
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Zahrádka s.r.o. působí v Třebíči již od roku 1993 a od začátku své existence nabízí svým zákazníkům prověřené náhradní díly a servis nejvyšší kvality. Od roku 2005 je k dispozici nová moderní servisní hala.

2Borkovec Pavel Ing. - B & B TRADING

Hornoměstská 36, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej vstřikovacích zařízení pro dieselové motory a vybavení DIESEL servisů.prodej komponentů vstřikovacích čerpadel pro osobní, užitková a nákladní auta, autobusy a traktory (vstřikovače, trysky, elementy, ventily, vymezovací podložky, tepelné štíty, těsnění, záslepky a hadice přepadu, čističe…

3AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(133)
Heydukova 1269, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodem, montáží, přestavbami, servisem a revizemi pro LPG a CNG zařízení. V našem sortimentu najdete také pojištění LPG a CNG komponent, ochranu ventilů a ventilových sedel. Dále provozujeme autoservis a pneuservis. Věnujeme se servisu vstřikovačů a měření emisí.

4Autoservis Petr Rada s.r.o.1 pobočka

Diesel centrum působí na trhu již od roku 1999.V současné době má firma 2 provozovny a 25 zaměstnanců.V opravách vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel patříme mezi špičky v ČR.V diesel centru jsme odborníky na opravy mechanických a elektronických dieselových systémů a vysokotlakých systémů BOSCH - …

5Jiří Rangl - Diesel service

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Žižkova 1154 , Sezimovo Ústí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy a seřizování vstřikovacích čerpadel, vstřikovačů, souprav a vznětových motorů pro osobní, užitkové, nákladní automobily, stavební, zemědělskou techniku.

6Volný Karel- AUTOSERVIS

Horšovský Týn,…, Horšovský Týn,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy osobních vozidel, diagnostika elektronických systémů, montáže LPG a tažných zařízení, chiptuning motorů, servis klimatizace, geometrie náprav, čištění, testování a repase benzinových vstřikovačů, opravy alternátorů, výměny autoskel, prodej náhradních dílů. Pneuservis.

7Autoopravárenství Kopecký, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Sokolohradská 629 …, Chotěboř Bezdlužná

Nabízíme opravy návěsů a přívěsů všech typů.

8DIESEL SERVIS KOVAŘÍK-TŘEBÍČ, s.r.o.

Řípov 45, Třebíč Bezdlužná

DIESEL SERVIS KOVAŘÍK-TŘEBÍČ, s.r.o., se sídlem Řípov 45, 674 01, Třebíč, v okrese Třebíč a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90677, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

9AUTOSALON F3K, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(145)
Spojovací 1338, Horka-Domky-Třebíč Bezdlužná

AUTOSALON F3K, s.r.o., se sídlem Spojovací 1338, 674 01, Horka-Domky-Třebíč, v okrese Třebíč a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41021, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2001. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. …

10Brabec Roman

Provádíme opravy osobních, nákladních a zemědělských vozidel, seřizování vstřikovacích čerpadel a trysek. Dále provádíme diagnostiku vozů a zvyšování výkonu.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava vstřikovačů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava vstřikovačů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.