Ošetření uší mazlíčků – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Mihályová Marcela MUDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiráskova 669, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytuji možnost nadstandardního očkování, potvrzení na vyžádání, CRP, inhalací, propichování uší a dalšího. K dispozici mám vakcíny značek Prevenar, Silgard, Influvac, Vaxigrip a Boostrix. Očkuji proti černému kašli, tetanu a záškrtu.

2MVDr. Ing. Zdeněk Pohanka1 pobočka

Újezd 20, Nížkov
Otevřeno od 18:00
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Provádíme veškeré vakcinace, prodáváme preparáty na odčervení, proti blechám a klíšťatům, ošetřujeme běžná onemocnění, máme ultrazvukový přístroj, odebíráme krve zvířat na vyšetření, kožní seškraby atd. Dále provádíme i chirurgické ošetření ran při krátkodobém uspání…

3Jabulková Magda, MVDr.

Salon pro psy a kočky. Nabízíme stříhání, foukání, česání, zkrácení drápků a vytrhání uší. Agresivní zvířata (psy i kočky) je zde možno stříhat pod sedativy.

4MVDr. Ladislav Lapáček

4.5
★★★★★
★★★★★
(109)
U Výstaviště 23, České Budějovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízím služby veterináře. Zaměřuji se na interní ošetření psů a koček, endokrinologii, onkologii, kardiologii. Provádím operace měkkých tkání. Zajišťuji sonografii. Věnujeme se problematice chovu koní.

5Bohemia health s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Vyšehrad 156, Český Krumlov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Plastická chirurgie a estetická dermatologie - liposukce, aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové. Provádíme operace očních víček, nosu, uší. Dále také facelift, či laserové epilace a odstraňování kožních výrůstků.

6Jan Zálabský MVDr.

Šumavská 1072, Horažďovice
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Firma Jan Zálabský MVDr. nabízí kompletní veterinární péči. Zaměřuje se na preventivní a léčebnou péči o zvířata. Provádí odčervení, vakcinace včetně kompletního klinického vyšetření, stříhání drápů, krácení zubů hlodavců, čištění uší a žláz, vstupní a preventivní prohlídky štěňat a koťat. Nabízíme…

7Angelovová Jana, MUDr.

ORL, ušní, nosní, krční ordinace. standardní péče v oblasti nemocí uší, nosu a krku. diafonoskopické vyšetření vedlejších nosních dutin.

8Martin Sobota MVDr.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(250)
Jahodová 313/17, Karlovy Vary - Doubí
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím preventivní prohlídky, léčebnou péči, očkování, čipování, vystavení mezinárodního pasu zvířete v zájmovém chovu, ošetření análních žláz, krácení drápů, čištění uší, laboratorní vyšetření vzorků (krev, biopsie, stěry, efuze,...) aj.

9Veterinární klinika Veterina u kostela

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Novohradská 1238/120, České Budějovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika.

10MIL-VET veterinární ordinace - MVDr. Zuzana Šímová

5.0
★★★★★
★★★★★
(56)
Čs. legií 256, Milevsko Bezdlužná

MIL-VET je nově otevřená veterinární ordinace s moderním vybavením a individuálním přístupem ke klientovi. Ordinující lékařka MVDr. Zuzana Šímová absolvovala během studia na veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně několik školení a zahraničních stáží. Ve švýcarské soukromé ordinaci prošla…


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření uší mazlíčků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Ošetření uší mazlíčků najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.