Ošetření uší mazlíčků – Jižní a Západní Čechy

Ošetření uší mazlíčků je důležitou součástí péče o zdraví zvířat. Správná péče o uši může zabránit vzniku infekcí, zánětů a dalších problémů.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Mihályová Marcela MUDr.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiráskova 669, Chotěboř
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytuji možnost nadstandardního očkování, potvrzení na vyžádání, CRP, inhalací, propichování uší a dalšího. K dispozici mám vakcíny značek Prevenar, Silgard, Influvac, Vaxigrip a Boostrix. Očkuji proti černému kašli, tetanu a záškrtu.

2MVDr. Ing. Zdeněk Pohanka1 pobočka

Újezd 20, Nížkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Provádíme veškeré vakcinace, prodáváme preparáty na odčervení, proti blechám a klíšťatům, ošetřujeme běžná onemocnění, máme ultrazvukový přístroj, odebíráme krve zvířat na vyšetření, kožní seškraby atd. Dále provádíme i chirurgické ošetření ran při krátkodobém uspání…

3DeraVet s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Hamry nad Sázavou…, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Naše veterinární ordinace nabízí komplexní veterinární služby pro Vaše mazlíčky. Zabýváme se také prodejem veterinárních léčebných prostředků a dalších přípravků. Provádíme rovněž deratizace, desinfekce, desinsekce v zemědělství, potravinářství, zdravotnictví či dalších bytových a nebytových…

4Jabulková Magda, MVDr.

Salon pro psy a kočky. Nabízíme stříhání, foukání, česání, zkrácení drápků a vytrhání uší. Agresivní zvířata (psy i kočky) je zde možno stříhat pod sedativy.

5MVDr. Ladislav Lapáček

4.7
★★★★★
★★★★★
(153)
U Výstaviště 23, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím služby veterináře. Zaměřuji se na interní ošetření psů a koček, endokrinologii, onkologii, kardiologii. Provádím operace měkkých tkání. Zajišťuji sonografii. Věnujeme se problematice chovu koní.

6Bohemia health s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vyšehrad 156, Český Krumlov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Plastická chirurgie a estetická dermatologie - liposukce, aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové. Provádíme operace očních víček, nosu, uší. Dále také facelift, či laserové epilace a odstraňování kožních výrůstků.

7Jan Zálabský MVDr.

Šumavská 1072, Horažďovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Firma Jan Zálabský MVDr. nabízí kompletní veterinární péči. Zaměřuje se na preventivní a léčebnou péči o zvířata. Provádí odčervení, vakcinace včetně kompletního klinického vyšetření, stříhání drápů, krácení zubů hlodavců, čištění uší a žláz, vstupní a preventivní prohlídky štěňat a koťat. Nabízíme…

8Angelovová Jana, MUDr.

ORL, ušní, nosní, krční ordinace. standardní péče v oblasti nemocí uší, nosu a krku. diafonoskopické vyšetření vedlejších nosních dutin.

9Martin Sobota MVDr.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(358)
Jahodová 313/17, Karlovy Vary - Doubí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím preventivní prohlídky, léčebnou péči, očkování, čipování, vystavení mezinárodního pasu zvířete v zájmovém chovu, ošetření análních žláz, krácení drápů, čištění uší, laboratorní vyšetření vzorků (krev, biopsie, stěry, efuze,...) aj.

10Veterinární klinika Veterina u kostela

4.7
★★★★★
★★★★★
(231)
Novohradská 1238/120, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinární klinika.


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření uší mazlíčků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí ošetření uší pro psy, kočky a další domácí mazlíčky.

1. Prohlídka uší

Při první návštěvě veterinární kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy bude mazlíček prohlédnut veterinářem. Ten zkontroluje stav uší a případně provede odběr vzorku na mikroskopické vyšetření. Pokud jsou uši zdravé, může být provedeno pouze čištění.

2. Čištění uší

Čištění uší je důležité pro odstranění nahromaděného ušního mazu, který může způsobit zánět. Veterinář používá speciální roztok k rozpuštění mazu a následně odstraňuje nečistoty pomocí vatových tyčinek. Při čištění uší je důležité být opatrný, aby nedošlo k poškození ušního bubínku.

3. Léčba infekce

Pokud je zjištěna infekce uší, veterinář předepíše léky k léčbě. Ty mohou být podávány orálně nebo lokálně v podobě kapek či mastí. Je důležité dodržovat předepsanou dávku a délku léčby, aby se infekce úplně vyléčila.

4. Prevence

Prevence je klíčová pro udržení zdravých uší mazlíčků. Je důležité pravidelně čistit uši a sledovat příznaky zánětu, jako jsou svědění, zarudnutí a zápach. Pokud se objeví nějaké problémy, je nutné co nejdříve navštívit veterináře.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí ošetření uší pro domácí mazlíčky. Je důležité pravidelně navštěvovat veterináře a dodržovat doporučení ohledně péče o uši, aby se zabránilo vzniku infekcí a dalších problémů.