Ověření tachografů – Jižní a Západní Čechy

Ověření tachografů je důležitou součástí provozu nákladních vozidel v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tento proces zajišťuje, že tachografy jsou správně kalibrovány a přesně měří čas a vzdálenost, což je klíčové pro dodržování předpisů o pracovní době řidičů.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlov 1119, Velké Meziříčí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme výkup a prodej nákladních automobilů, přívěsů a návěsů, výkup autobusů. Provozujeme Autobazar a mycí linky pro nákladní auta. Dále servis nákladních vozidel a pneuservis. Pořádáme každoroční Truck show. Zajistíme vám financování vozidla.

2KOPY TRUCK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(85)
Okružní 1628, Humpolec
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Autorizovaný servis a delaer nákladních vozů DAF. Opravy ostatních typů nákladních a přípojných vozidel. Prodej náhradních dílů. Parkoviště pro nákladní vozy. Plnění klimatizací.

3Pašek Miloslav

4.8
★★★★★
★★★★★
(83)
Rybnice 155, Kaznějov Bezdlužná

Firma poskytuje servis vozům TATRA a prodej originálních náhradních dílů. Dále nabízí komplexní služby v autoopravárenství. Lakovna - osobní i nákladní, rovnací stolice, karosárna, pneuservis, klimatizace. STK, emise a ověřování tachografů. Autodoprava.

4MARPA spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(569)
Rybnice 155, Kaznějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma provádí technické kontroly bez objednání pro všechny druhy vozidel: osobní, nákladní, přívěsy, návěsy, ADR, autobusy, traktory, motocykly, auta na pohon LPG a CNG, dovozy a přestavby. Firma dále poskytuje měření emisí benzín, diesel, LPG, emisní plakety, evidenční kontroly, ověřování analog a…

5AUTOMA Car spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(65)
Rudolfovská tř. 552, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej vozidel a strojů z leasingu, insolvencí a konkurzů, provádíme také servis vozidel Dále prodej autodílů a autopříslušenství a financování dopravní techniky a strojů. Jsme autorizované metrologické středisko pro ověřování tachografů(AMS pro ověřování tachografů).

6ČSAD STTRANS a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(92)
U Nádraží 984, Strakonice I
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Jsme autorizovaný servis MAN, IVECO IRISBUS. Provádíme běžné opravy nákladních a přípojných vozidel či diagnostiku na válcové zkušebně brzd i pro autobusy a nákladní vozidla. Dále zajišťujeme servis přívěsů a návěsů všech značek, autorizovaný servis ověřování tachografů a opravy palivových soustav,…

7Plzeňská STK, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Koterovská 2474/156, Plzeň, Východní… Bezdlužná

Technické kontroly a prohlídky pro všechny druhy vozidel včetně individuálně dovezených. Zajistíme měření emisí, osobních a nákladních vozidel, benzín, diesel, LPG a CNG. Provádíme evidenční prohlídky, montáže a ověřování tachografů.

8Janota Vladimír - autoservis

4.3
★★★★★
★★★★★
(98)
Domažlická 1010/178, Plzeň, Skvrňany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme opravy nákladních vozidel všech značek, návěsů a přívěsů, výměnu olejů, opravy. Zajišťujeme montáž nezávislých topení Webaso a Eberspacher a zajistíme STK, emisí a ověření tachografu. Nabízíme diagnostiku a opravy systémů ABS, EBS.

9AUTIKA, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jáchymovská 42/19, Karlovy Vary,…
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Zabývají se prodejem olejů a maziv. Nabízí motorové, převodové, hydraulické, ložiskové oleje a plastická maziva Fuchs. Provádí ověřování tachografů a servis nákladních vozidel a jeřábů, STK. Opravují a vyrábí hydraulické hadice a válce. Provozují také pneuservis s možností úschovy pneumatik.

10Smetana a Smetana s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(264)
Lažínky 71, Moravské Budějovice…
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Kompletní nabídka služeb STK pro všechny kategorie vozidel. Ověřování tachografů. ADR. Pojišťování vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Ověření tachografů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy existuje několik specializovaných firem, které se zabývají ověřováním tachografů. Tyto firmy mají k dispozici moderní technologie a vyškolené techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně ověřit tachografy všech typů a značek.

Ověření tachografů je nezbytné pro každého, kdo provozuje nákladní vozidlo v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tento proces zajišťuje, že řidiči dodržují předpisy o pracovní době a zamezuje případným sankcím a pokutám.

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro ověření tachografů v oblasti Jižní a Západní Čechy, doporučujeme vám vyhledat specializované firmy s dlouholetou zkušeností a kvalifikovanými techniky. Tyto firmy vám poskytnou rychlou a efektivní službu za přijatelnou cenu.

Nezanedbávejte ověření tachografů a zajistěte si klid a bezpečnost při provozu nákladních vozidel v oblasti Jižní a Západní Čechy.