Ověřování emisních měřících systémů – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KOPY TRUCK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Okružní 1628, Humpolec
Otevřeno do 21:15
Bezdlužná

Autorizovaný servis a delaer nákladních vozů DAF. Opravy ostatních typů nákladních a přípojných vozidel. Prodej náhradních dílů. Parkoviště pro nákladní vozy. Plnění klimatizací.

2Pašek Miloslav

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Rybnice 155, Kaznějov Bezdlužná

Firma poskytuje servis vozům TATRA a prodej originálních náhradních dílů. Dále nabízí komplexní služby v autoopravárenství. Lakovna - osobní i nákladní, rovnací stolice, karosárna, pneuservis, klimatizace. STK, emise a ověřování tachografů. Autodoprava.

3MARPA spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(297)
Rybnice 155, Kaznějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí technické kontroly bez objednání pro všechny druhy vozidel: osobní, nákladní, přívěsy, návěsy, ADR, autobusy, traktory, motocykly, auta na pohon LPG a CNG, dovozy a přestavby. Firma dále poskytuje měření emisí benzín, diesel, LPG, emisní plakety, evidenční kontroly, ověřování analog a…

4ČSAD STTRANS a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
U Nádraží 984, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme autorizovaný servis MAN, IVECO IRISBUS. Provádíme běžné opravy nákladních a přípojných vozidel či diagnostiku na válcové zkušebně brzd i pro autobusy a nákladní vozidla. Dále zajišťujeme servis přívěsů a návěsů všech značek, autorizovaný servis ověřování tachografů a opravy palivových soustav,…

5Plzeňská STK, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(179)
Koterovská 2474/156, Plzeň, Východní… Bezdlužná

Technické kontroly a prohlídky pro všechny druhy vozidel včetně individuálně dovezených. Zajistíme měření emisí, osobních a nákladních vozidel, benzín, diesel, LPG a CNG. Provádíme evidenční prohlídky, montáže a ověřování tachografů.

6Janota Vladimír - autoservis

4.1
★★★★★
★★★★★
(59)
Domažlická 1010/178, Plzeň, Skvrňany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy nákladních vozidel všech značek, návěsů a přívěsů, výměnu olejů, opravy. Zajišťujeme montáž nezávislých topení Webaso a Eberspacher a zajistíme STK, emisí a ověření tachografu. Nabízíme diagnostiku a opravy systémů ABS, EBS.

7Smetana a Smetana s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(143)
Lažínky 71, Moravské Budějovice…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní nabídka služeb STK pro všechny kategorie vozidel. Ověřování tachografů. ADR. Pojišťování vozidel.

8VEGA TRUCKS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(61)
Havířská 1241, Nýřany Bezdlužná

Firma se věnuje prodeji nových a ojetých nákladních a užitkových vozů, především značky Renault. Dále prodává návěsy, nástavby, poskytuje leasing, záruční a pozáruční servis, emise, ověřování tachografů, montáž OBU-Toll Collect a prodává autodoplňky, navigace.


Firmy v dalších lokalitách


Ověřování emisních měřících systémů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Ověřování emisních měřících systémů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.