Ovocné kytice, kytice z ovoce – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Zahradnictví v Kaštanech s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(90)
V Kaštanech 89/II, Dačice Bezdlužná Ověřená

Služby našeho zahradnictví zahrnují: roubování zakrslých jehličnanů - čarověníků, prodej květin, ovocných stromů a keřů, růží, chryzantém - multiflory, velkokvětých k řezu, prodej okrasných dřevin, solitérních rostlin, balkónových rostlin, zeleninové sadby, prodej zahrádkářských potřeb v…

2Ing. MILOSLAV FLOUMA - ZAHRADNICTVÍ

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Vrchovecká 1892/25, Velké Meziříčí Bezdlužná

Prodej zahradních a okrasných květin a dřevin. Maloobchod a velkoobchod různých druhů květin. Tradice firmy sahá do období po 1. světové válce. Naše firma, jejíž dlouholetá tradice a dobré jméno zaručují vysokou kvalitu, Vám kromě prodeje květin, floristických potřeb, dekorací a zahrádkářských…

3Tůmová Marie

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Dobrovodská 106, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej zahradnických potřeb. Nabízíme řezané a pokojové květiny, dárkové kytice, svatební vazby, květináče a venkovní rostliny. Naleznete u nás také semena a cibuloviny, ovocné a vánoční stromky, keramiku, hnojiva a postřiky. Provádíme dekorace interiérů.

4Tůma Rostislav4 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Lannova tř. 1461/22, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se zejména na prodej zahradnických potřeb. Nabízíme také řezané a pokojové květiny, dárkové kytice, svatební vazby, květináče a venkovní rostliny. Naleznete u nás také semena a cibuloviny, ovocné a vánoční stromky, keramiku, hnojiva a postřiky. Provádíme dekorace interiérů.

5Zahradnictví Střítež Boškovi - Václav Boška

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Litochovice 7, Litochovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zahradnictví - pěstování a prodeje květin, zeleniny a stromků. Dále hnojivo, substráty, okrasné dřeviny i cibuloviny, skalničky, truhlíky, květináče, dušičkové zboží, keramické, plastové a skleněné zboží, vánoční stromky a zahradní doplňky.

6Šípová Miloslava

Zahradnické služby - květiny, ovocné stromky a okrasné dřeviny. Vážeme na přání svatební, smuteční či květiny k jiným příležitostem.

7ZAHRADNÍ CENTRUM Havlíčkův Brod - Ladislav Křesťan

U Šlapanky 378, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

V našem zahradním centru naleznete vše, co potřebujete na vaši zahradu. Od nás si odvezete ovocné stromy, jehličnany i soliterní stromy. V nabídce máme i hnojivy a postřiky proti škůdcům a plísním. Zakoupíte u nás i dekorační předměty do interiéru i na zahradu. V sortimentu máme i tavní směsi pro…

8HydroFlora s.r.o.

Spojenců 849/13, Plzeň
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Společnost prodává velké pokojové květiny (zejména hydroponie) a příslušenství pro založení hydroponických rostlin.

9Karel Mráz4 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Jáchymovská 147/49 , Sedlec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej řezaných a hrnkových květin, letniček, trvalek, jehličinanů, okrasných keřů, ovocných stromů a zahradnických potřeb. Nabízíme květinové aranžmá hotelům a restauracím. Svatební i smuteční kytice, pohřební věnce. Velkoobchodní prodej květin. Doručujeme květiny. Nabízíme realizaci zahrad.

10Květinová síň Bromelia

Náměstí 7, Křemže
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozuji květinářství. Prodej řezaných, hrnkových i umělých květin, ovocných a okrasných stromů, hnojiv a substrátů. Provádím aranžování a vázání svatebních, smutečních kytic.


Firmy v dalších lokalitách


Ovocné kytice, kytice z ovoce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Ovocné kytice, kytice z ovoce najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.