Parafínové zábaly na ruce – Jižní a Západní Čechy

Parafínové zábaly na ruce jsou oblíbenou procedurou v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tento typ zábaly je ideální pro ty, kteří trpí suchou a popraskanou pokožkou rukou.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Průšová Iveta

Kosmetické služby. Lymfatické masáže, čínské masáže hlavy, laserové ošetření, parafínové zábaly, líčení. Ošetření pleti. Pemanentní make-up.

2Bártů Jana

Nabízím mokrou i suchou přístrojovou pedikúru, manikúru a modeláž nehtů, kosmetické služby. IPL trvalá epilace celého těla. Prodávám přípravky značky JUST GW. Poskytuji poradenství, parafinové zábaly, masáže.

3Rubešová Lenka

Jateční 11, Cheb Bezdlužná

Provozuji kosmetický salón. Zaměřuji se na pedikúru a manikúru, dále prodlužování a zhušťování řas, depilaci teplým voskem, krypolízu, kavitaci, radiofrekvenci a gelové nehty.

4Prokopcová Eva

Okružní 327, Kájov Bezdlužná

Poskytuji kosmetické služby. Nabízím parafínové zábaly, depilace horkým voskem či pedikúru. Otevírací hodiny - dle telefonické dohody.

5Tolarová Jana1 pobočka

Nabízíme kosmetické služby a relaxační masáže. Provádíme hloubkové čištění pleti, barvení obočí a řas, trvalou na řasy, dále parafínový zábal na ruce, depilace a mikromasáže očního okolí.

6Tréšková Martina

4.8
★★★★★
★★★★★
(130)
Anglická 682/17a , Mariánské Lázně
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, thaiské masáže, lymfatické, office, oil nebo tao masáže, caviar lift, depilace těla, parafínové zábaly, ošetření přístrojem BDR, masáž rukou a nohou nebo piercing uší, nosu, obočí a jazyka.


Firmy v dalších lokalitách


Parafínové zábaly na ruce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Parafínové zábaly pomáhají zlepšit hydrataci pokožky a zanechávají ji hebkou a hladkou. Procedura je velmi jednoduchá a rychlá, trvá pouze několik minut. Parafín se nanáší na ruce a poté se ruce zabalí do plastových rukavic. Po několika minutách se rukavice sundají a parafín se setře. Výsledkem jsou krásné a zdravé ruce. Parafínové zábaly jsou ideální pro každého, kdo chce mít krásné a zdravé ruce.