Parafínové zábaly na ruce – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Průšová Iveta

Kosmetické služby. Lymfatické masáže, čínské masáže hlavy, laserové ošetření, parafínové zábaly, líčení. Ošetření pleti. Pemanentní make-up.

2Bártů Jana

Nabízím mokrou i suchou přístrojovou pedikúru, manikúru a modeláž nehtů, kosmetické služby. IPL trvalá epilace celého těla. Prodávám přípravky značky JUST GW. Poskytuji poradenství, parafinové zábaly, masáže.

3Rubešová Lenka

Jateční 11, Cheb Bezdlužná

Provozuji kosmetický salón. Zaměřuji se na pedikúru a manikúru, dále prodlužování a zhušťování řas, depilaci teplým voskem, krypolízu, kavitaci, radiofrekvenci a gelové nehty.

4Prokopcová Eva

Okružní 327, Kájov Bezdlužná

Poskytuji kosmetické služby. Nabízím parafínové zábaly, depilace horkým voskem či pedikúru. Otevírací hodiny - dle telefonické dohody.

5Tolarová Jana1 pobočka

Nabízíme kosmetické služby a relaxační masáže. Provádíme hloubkové čištění pleti, barvení obočí a řas, trvalou na řasy, dále parafínový zábal na ruce, depilace a mikromasáže očního okolí.

6Tréšková Martina

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Anglická 682/17a , Mariánské Lázně
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, thaiské masáže, lymfatické, office, oil nebo tao masáže, caviar lift, depilace těla, parafínové zábaly, ošetření přístrojem BDR, masáž rukou a nohou nebo piercing uší, nosu, obočí a jazyka.


Firmy v dalších lokalitách


Parafínové zábaly na ruce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Parafínové zábaly na ruce najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.