Péče o těhotné ženy – Jižní a Západní Čechy

Péče o těhotné ženy je velmi důležitá pro zdraví matky i dítěte. v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik zdravotnických zařízení, které se specializují na tuto oblast.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1MUDr. Zdeňka Kravarová - gynekologie a porodnictví

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Dr. Bureše 1251/9a, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči v oboru gynekologie pro širokou veřejnost. Specializujeme se především na léčbu výtoků a zánětů. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky a provozujeme těhotenskou poradnu.

2Mgr. Vendula Scheichlová1 pobočka

Provozuji regenerační a rekondiční středisko. Nabízím kosmetické a masážní služby, pedikúru, lymfatické drenáže či anticelulitidové programy. Dále provádím ošetření rukou, manikúru i nehtovou modeláž. Pořádám kurzy.

3DĚTSKÝ LÉKAŘ - Erbenova, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Erbenova 1436, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzioterapie a cvičení

4F-rehab s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Senovážné náměstí…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytoval fyzioterapeutických služeb.

6GYN - Míka & Kaskounová & Piklová MUDr. Gynekolog ČB

4.5
★★★★★
★★★★★
(95)
Matice školské 1786…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní léčebně preventivní péče v gynekologii a porodnictví.

7Ambulance Penta s.r.o. - Nová Role8 poboček

3.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Rolavská 237/3, Nová Role Bezdlužná

Poskytujeme péči v oblasti gynekologie a fyzioterapie.

8CENTRUM LÉČEBNÉ REHABILITACE s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
Železniční 1006/15, Rybáře-Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme rehabilitaci funkčních poruch pohybové soustavy, poúrazových a pooperačních stavů, vrozených a získaných neurologických poruch.

9Šťastný Libor MUDr.

Bělohradská 1128, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby gynekologické ambulance. Preventivní gynekologická péče a kompletní péče o těhotné. Individuální přístup k pacientkám.

10MUDr. Jan BRYCHTA - GYNEKOLOGIE

Havlíčkova 1395/30, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci ženského lékaře - gynekologickou ordinaci v Jihlavě. Od svého vzniku v roce 1997 se naše pracoviště těší Vaší vysoké a stálé důvěře. Ta je pro nás závazkem a motivací do další práce. Od dubna 2012 se naše pracoviště nachází v prostorách nově vybudovaného Lékařského domu, který…


Firmy v dalších lokalitách


Péče o těhotné ženy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Mezi nejdůležitější patří porodnice, gynekologická ambulance a poradna pro těhotné ženy.

1. Porodnice
v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází moderní porodnice, která disponuje nejnovějšími technologiemi a vybavením. Těhotné ženy zde mají k dispozici kvalifikovaný personál, který se o ně postará během celého porodu. Porodnice nabízí také možnost porodu v přirozeném prostředí, kde si matka může zvolit například vodní porod.

2. Gynekologická ambulance
v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik gynekologických ambulancí, které se specializují na péči o těhotné ženy. V ambulancích pracují kvalifikovaní lékaři, kteří provádějí pravidelné kontroly a sledují vývoj těhotenství. Těhotné ženy zde mohou získat informace o správné výživě, cvičení a dalších důležitých aspektech těhotenství.

3. Poradna pro těhotné ženy
v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází také poradna pro těhotné ženy, která poskytuje informace a poradenství v oblasti těhotenství a mateřství. Těhotné ženy zde mohou získat informace o porodu, kojení, výživě a dalších důležitých tématech. Poradna také nabízí kurzy pro přípravu na porod a mateřskou dovolenou.

4. Správná výživa
Správná výživa je velmi důležitá pro zdraví těhotné ženy i dítěte. Těhotné ženy by měly dodržovat vyváženou stravu, která obsahuje dostatek vitamínů a minerálů. Důležité je také dostatečné množství tekutin, zejména vody.

5. Pravidelné cvičení
Pravidelné cvičení je důležité pro udržení kondice těhotné ženy a připravení těla na porod. Těhotné ženy by měly cvičit podle doporučení lékaře a vybírat si cviky, které jsou pro ně vhodné.

6. Pravidelné kontroly
Pravidelné kontroly u gynekologa jsou důležité pro sledování vývoje těhotenství a prevenci případných komplikací. Těhotné ženy by měly chodit na kontroly podle doporučení lékaře.

Celkově je péče o těhotné ženy v oblasti Jižní a Západní Čechy na vysoké úrovni. Těhotné ženy zde mají k dispozici moderní zdravotnická zařízení, kvalifikovaný personál a možnost získat informace a poradenství v oblasti těhotenství a mateřství.