Penzion s garážemi – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1KORUNA RK s.r.o.

Lidická tř. 179/47, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme zavedená realitní kancelář s týmem profesionálů, kteří mají více než 20-letou zkušenost v obchodě s nemovitostmi. Zabýváme se prodejem nemovitostí a pronájmem nemovitostí. Poskytujeme odhady nemovitostí. Obraťte se na nás!

2ZÁMECKÁ APARTMÁ1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Zámek 57, Český Krumlov

Poskytujeme ubytování v penzionu v historickém centru města Český Krumlov. Nabízíme stravování. Lze využít vyhrazené parkoviště, garáže, Wi-Fi připojení a služby směnárny.

3Pension Jana

Provozujeme penzion. Nabízíme ubytování ve třech apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Parkování před penzionem nebo si lze pronajmout garáž.

4Jánská Zdeňka - Penzion nad Hradbami

4.5
★★★★★
★★★★★
(115)
5. května, Žlutice Bezdlužná

Penzion na Hradbami je příjemně zařízen. Je Vám k dispozici 17 zařízených 2, 3 a 4lůžkových pokojů, u kterých je samostatné vlastní sociální zařízení a také možnost přistýlky. Ubytovací kapacita penzionu v centru Žlutic je asi 40 osob.

5Brtník Vladimír - Penzion U Vojty

Nabízím ubytování v penzionu. K dispozici dva plně vybavené podkrovní apartmány s internetem a garáže.

6Lobík Martin - pension Lobo1 pobočka

Pension. Dvou a třílůžkové pokoje s TV se SAT, sprchou a WC. Parkování na uzavřeném parkovišti u penzionu i v garáži. Pobyt se psy povolen. Wi-Fi, snídaně v nekuřácké jídelně.


Firmy v dalších lokalitách


Penzion s garážemi v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Penzion s garážemi najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.