Permanentní lakování – Jižní a Západní Čechy

Permanentní lakování je oblíbenou službou v oblasti Jižní a Západní Čechy, která umožňuje získat krásné a trvanlivé nehty. Tento proces spočívá v aplikaci speciálního gelového laku, který se následně vytvrzuje pod UV lampou.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Folejtarová Eva

Kosmetické služby. Nehtová modeláž, malování na tělo.

2Marková Jana - Beauty sensual

Linecká 23, Kaplice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji kadeřnické a kosmetické služby. Nabízím permanentní řasy, modeláž nehtů a lakování, manikůru, svatební či společenské účesy a líčení.

3Wolfová Romana

Provádění permanentního prodlužování řas, modeláží nehtů UV gelem a lakování včetně zdobení nehtů. Možnost vykonání kosmetických úkonů u klientky doma.

4Jana Široká - nehtové studio

Světlogorská 2764 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby nehtového studia - gelové nehty, manikúra Jessica, permanentní lakování nehtů metodou gel lak a Bio pokrytí.

5Břicháčová Renata - přístrojová pedikúra

Fügnerova 820/3 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby nehtového studia - přístrojová pedikúra, masáž chodidel, lakování nehtů, permanentní lakování a reflexologie chodidel.

6Vaicenbacherová Simona- kosmetický salon

Lípová 389, Líně Bezdlužná

Nehtové studio s nabídkou komplexní péče o nehty. Nabízíme modeláž gelových nehtů, francouzskou modeláž nehtů včetně doplnění gelových nehtů či lakování, zdobení a malování nehtů. Kosmetický salón s nabídkou komplexního ošetření pleti. Provádíme povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, hloubkové…


Firmy v dalších lokalitách


Permanentní lakování v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výsledkem je lesklý a odolný povrch, který vydrží až několik týdnů.

Permanentní lakování je ideální pro ženy, které chtějí mít krásné nehty bez nutnosti častého lakování. Tento proces je také vhodný pro osoby, které mají křehké nehty, protože gelový lak poskytuje ochranu a pevnost. V oblasti Jižní a Západní Čechy je permanentní lakování k dispozici v mnoha salonech krásy a kosmetických studiích.

Výhodou permanentního lakování je také rychlost aplikace. Proces trvá pouze několik minut a výsledkem jsou krásné nehty, které vydrží až několik týdnů. Další výhodou je široká paleta barev, které jsou k dispozici. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí permanentní lakování v různých odstínech.

Pokud hledáte trvanlivé a krásné nehty, permanentní lakování je pro vás tou správnou volbou. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí tuto službu za přijatelné ceny. Stačí si jen vybrat ten správný salon a nechat se hýčkat.