Pneuservis pro zemědělské stroje, techniku – Jižní a Západní Čechy

Pneuservis pro zemědělské stroje a techniku v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideálním řešením pro všechny majitele zemědělských strojů, kteří potřebují kvalitní a spolehlivé pneumatiky. Tento pneuservis nabízí široký výběr pneumatik pro všechny druhy zemědělských strojů, včetně traktorů, kombajnů…

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1PneuServis DAČICE, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(41)
Učňovská 533, Dačice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální pneuservis. V oblasti pneu vám poskytujeme komplexní služby již 30 let. Mezi naše další služby patří autoservis, příprava aut na STK, prodej pneumatik, náhradních dílů, olejů, maziv a nafty.

2Věra Havlovičová - HABUS Autoservis

3.7
★★★★★
★★★★★
(56)
Podhradská 2700/8b, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme komplexní služby v oblasti autoservisu. Naše dílna poskytuje nejmodernější prostředky pro diagnostiku automobilů. Nedílnou součástí je i autoelektrika. Dále zajišťujeme výměnu dehydrátoru, čištění a výplach po dopravní nehodě a přetěsnění systému autoklimatizace. Veškeré servisní…

3Autoservis Dušek s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
Zhoř u Tábora 74, Zhoř u Tábora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme opravy osobních, nákladních a užitkových automobilů, zemědělských strojů a vysokozdvižných vozíků.

4Opravny Telč, a.s.

Radkovská 507, Telč-Staré Město
Dnes už má zavřeno

Zhotovíme ocelové konstrukce pro haly, stáje, garáže, hangáry, sklady apod. dle vlastního nebo vašeho návrhu. Zámečnická výroba. Výroba letištních vozíků, sněhových radlic, rudlů. Provoz pneuservisu pro osobní, nákladní auta, zemědělské stroje. STK a měření emisí.

5Auto Rosecký s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(32)
Jamská 2436/5, Žďár nad Sázavou

Náš autoservis se věnuje opravám, servisu osobních automobilů, nákladních vozidel a vozidel dopravní a zemědělské techniky. Provozujeme nákladní autodopravu vozidly Tatra a odtahovou službu non-stop. Dále pneuservis osobních i dodávkových vozidel, klempířské práce, diagnostiku a opravy…

6Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad…4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dr. Veselého 343, Bystřice nad… Bezdlužná

Vyšší odborná škola zajišťuje výuku pětisemestrálního oboru agroturistika.

7Serviscentrum Vysočina s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(120)
Kosovská 457/10, Jihlava Bezdlužná

Prodej nových nákladních vozidel.

8Jiří Šebera Pneuservis, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(55)
Hodějovická 2028, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis Pelhřimov, Pacov - osobní, nákladní, oprava pneumatik, uskladnění. Prodej, výměny a opravy pneumatik na osobní, nákladní a traktorová vozidla. Nabídka disků a autobaterií. Autoservis.

9JI - GO Pneuservis s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(64)
Třebíčská 231, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme rodinný pneuservis zaměřený na servis pro nákladní auta a pro zemědělské stroje. Provádíme kompletní přípravu vozidla a zajištění kontroly pro STK, prodej náhradních dílů a filtrů, opravy podvozků, brzdových systémů a další běžné činnosti. Zakládáme si na profesionálním přístupu a…

10Zemědělská a.s. Krucemburk,akciová společnost

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Koželužská 385, Krucemburk

Podnik se zabývá především rostlinnou a živočišnou výrobou. Vedle toho poskytuje služby v oblasti opravárenství zemědělských strojů. Dále se zabývá prodejem autobaterií a provozuje pneuservis. Z potravinářské výroby provozuje výrobnu masných výrobků včetně vlastní prodejny masa a uzenin.


Firmy v dalších lokalitách


Pneuservis pro zemědělské stroje, techniku v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Pneuservis pro zemědělské stroje a techniku v oblasti Jižní a Západní Čechy se specializuje na prodej a servis pneumatik pro zemědělské stroje. Tento pneuservis nabízí široký výběr pneumatik od předních výrobců, jako jsou Michelin, Bridgestone, Continental a další. Všechny pneumatiky jsou k dispozici v různých velikostech a typů, aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka.

Kromě prodeje pneumatik nabízí pneuservis pro zemědělské stroje a techniku v oblasti Jižní a Západní Čechy také kompletní servis pneumatik. Tento servis zahrnuje opravy pneumatik, vyvážení kol a kontrolu tlaku v pneumatikách. Díky tomu jsou zákazníci vždy jisti, že jejich pneumatiky jsou v perfektním stavu a připraveny k použití.

Pneuservis pro zemědělské stroje a techniku v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideálním partnerem pro všechny majitele zemědělských strojů, kteří hledají kvalitní a spolehlivé pneumatiky. Díky širokému výběru pneumatik a kompletnímu servisu jsou zákazníci vždy jisti, že jejich zemědělské stroje jsou vybaveny nejlepšími pneumatikami na trhu.