Pneuservis s uskladněním pneu – Jižní a Západní Čechy

Pneuservis s uskladněním pneu v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideální volbou pro všechny majitele vozidel, kteří hledají kvalitní a spolehlivou službu. Tento pneuservis nabízí nejenom výměnu pneumatik, ale také jejich uskladnění v bezpečných a klimatizovaných prostorách.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1PneuServis DAČICE, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(41)
Učňovská 533, Dačice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální pneuservis. V oblasti pneu vám poskytujeme komplexní služby již 30 let. Mezi naše další služby patří autoservis, příprava aut na STK, prodej pneumatik, náhradních dílů, olejů, maziv a nafty.

2PRO AUTO - DOSTÁL s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(31)
Bratrušín 1160, Bystřice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše firma není žádným nováčkem v oboru, na trhu operujeme již od roku 1996, kdy jsme nabízeli především opravy a dovoz vozidel. Tyto služby poskytujeme již od počátku našeho působení a naši klienti mají vždy záruku profesionálně odvedené práce, která je podložena letitými zkušenostmi. Naše služby…

3Matějka Stanislav - Penzion u Třeboně

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Ke Hřišti 119, Třeboň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Penzion nedaleko města Třeboň. Restaurace. Tradiční česká kuchyně, čerstvé grilované ryby, grilované speciality, minutky, saláty a chuťovky k pivu, pivo Konrad a Regent. Možnost upečení selete na rožni. Vnitřní i venkovní posezení.

4Burda Zdeněk - autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krátká Ves 26, Krátká Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy a servis motorových vozidel. Moderní, nově vybavený autoservis poskytuje standardní služby zákazníkům. Potřebujete přezout pneu, vyvážit kola nebo opravit defekt? Přijeďte do pneuservisu AutoBurda! Rádi se postaráme o pneumatiky a kola jakéhokoliv osobního automobilu, případně si u nás…

5Jiří Šebera Pneuservis, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(55)
Hodějovická 2028, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis Pelhřimov, Pacov - osobní, nákladní, oprava pneumatik, uskladnění. Prodej, výměny a opravy pneumatik na osobní, nákladní a traktorová vozidla. Nabídka disků a autobaterií. Autoservis.

6PNEUMONT, v. o. s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(46)
Křižanov 521, Křižanov Bezdlužná

Jedná se o firmu, která se opírá o vysokou úroveň a kvalitu prováděných služeb. Zajišťujeme kompletní pneuservisní služby. Dále také například opravy a vulkanizace poškozených pneumatik.

7URBAN PNEU s.r.o.6 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 762, Kamenice nad Lipou
Dnes už má zavřeno

Firma URBAN PNEU Vám od roku 1991 nabízí kompletní pneuservis, prodej pneumatik a disků, opravy pneumatik, mimosezónní uskladnění kol, mobilní servis 24 hodin, výměnu motorových olejů a poradenskou činnost.

8Chudík Vladimír- pneuservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(70)
Podskalí 180, Hluboká nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní pneuservis pro osobní automobily,SUV,dodávkové vozy a automobily.Zaměřujeme se na přezouvání pneumatik,vyvažování kol,opravování pneumatik a lepení duší,také je možnost u nás své kola uschovat.U nás je také možnost zakoupení nových pneumatik,komisních pneumatik,litých disků a…

9AUTO STRAKONICE spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(43)
Písecká 513, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem nových a ojetých vozů Volkswagen, originálních autodílů a doplňků. Nabízíme možnost uskladnění zimních i letních pneu. Provádíme servis a výměny pneumatik. Jsme autorizovaný servis pro provádění STK pro vozidla všech značek. Zajistíme výměnu poškozeného skla. Poskytneme Vám…

10PNEU VEVAC, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(40)
U Jitky, Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis. Provádíme opravy pneumatik osobních i nákladních vozidel, stavebních i zemědělských strojů. Zajistíme čištění interiéru suchou i mokrou cestou, mytí motoru, ošetření laku a vyvažování i mytí kol. Přezujeme pneumatiky včetně výměny ventilů a zajistíme ekologickou likvidaci.…


Firmy v dalších lokalitách


Pneuservis s uskladněním pneu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky tomu si můžete být jisti, že vaše pneumatiky jsou v bezpečí a připraveny na další sezónu.

Pneuservis v oblasti Jižní a Západní Čechy je vybaven moderním vybavením a kvalifikovanými techniky, kteří se postarají o vaše pneumatiky s maximální péčí. Výměna pneumatik je prováděna rychle a efektivně, takže nemusíte trávit hodiny čekáním v servisu. Navíc, díky uskladnění pneumatik v klimatizovaných prostorách, jsou vaše pneumatiky chráněny před nepříznivými vlivy počasí a mohou být skladovány po celý rok.

Pneuservis s uskladněním pneu v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideální volbou pro všechny majitele vozidel, kteří hledají kvalitní a spolehlivou službu. Díky modernímu vybavení a kvalifikovaným technikům můžete být jisti, že vaše pneumatiky jsou v dobrých rukou. Navíc, díky uskladnění pneumatik v klimatizovaných prostorách, jsou vaše pneumatiky chráněny před nepříznivými vlivy počasí a mohou být skladovány po celý rok.

Pokud hledáte spolehlivý pneuservis s uskladněním pneu v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte a kontaktujte nás. Naše služby jsou k dispozici pro všechny typy vozidel a zákazníků. S námi budete mít jistotu, že vaše pneumatiky jsou v bezpečí a připraveny na další sezónu.