Podřezávání zdiva – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho staveb, které vyžadují kvalitní podřezávání zdiva. Tento proces je nezbytný pro správnou úpravu stavebních prvků a zajištění jejich pevnosti a stability.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Vojtěch Pavel1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Jakubov 204, Jakubov u… Bezdlužná

Přírodní kámen na obklady a dlažby. Štípaný, řezaný, oblázky, valouny, okrasné drtě. Drtě, kameny do akvárií. Prodej hornin. Rula, pískovec, mramor, břidlice, krasový vápenec, kvarcit.

2EKAN SERVIS s.r.o.

Provádíme vrtání a řezání betonu, železobetonu i zdiva. Řezání diamantovým lanem nebo řezání stěnovou pilou, broušení stavebních konstrukcí a další služby. Povrchová úprava průmyslových podlah.

3HAV - BAU, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Studentská 1472/1a, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

HAV - BAU, s.r.o., se sídlem Studentská 1472/1a, 370 05, České Budějovice, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 4502, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1994. Pracuje u nás 1 - 5…

4RD stavitelství

Vitín 28, Vitín Bezdlužná

Provádíme vodoinstalační, bourací, elektroinstalační i tesařské práce. Nabízíme výstavbu rodinných domů, jádrové i sanační omítky, zateplování budov a izolace vlhkého zdiva. Zajišťujeme pokládku zámkové dlažby, štukování a stavbu komínových systémů.

5SSP, spol. s r.o.

Stavební firma zaměřená na řezání a jádrové vrtání stavebních konstrukcí. K dalším činnostem patří injektáž a podřezávání zdiva. Dále také nabídka bariér proti vlhkosti a radonu.

6Hájek Jiří - zemní a výkopové práce

Nová 1137, Nýřany Bezdlužná

Zaměřuji se na zemní práce, výkopy a základy staveb, inženýrské sítě a řezání asfaltů včetně terénních úprav a protlaků do 250mm. Dále provádím demolice, izolace a drenáže RD.


Firmy v dalších lokalitách


Podřezávání zdiva v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky podřezávání zdiva lze snadno odstranit nežádoucí části a vytvořit tak dokonalý tvar. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho odborníků, kteří se specializují na podřezávání zdiva a jsou schopni zajistit kvalitní a spolehlivou práci. Pokud hledáte profesionální řešení pro vaši stavbu, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Jižní a Západní Čechy.