Podvojné účetnictví – Jižní a Západní Čechy

Podvojné účetnictví je důležitou oblastí pro každou firmu v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tento systém umožňuje sledovat a spravovat finanční transakce a záznamy ve dvou účetních knihách.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Fénix A+M s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Antonínská 15/II, Dačice Ověřená

Zabýváme se účetnictvím, daňovým poradenstvím a obdobnou činností za účelem vykonání práce pro maximální spokojenost našich klientů. Provázet Vás budou profesionální poradci s více jak 20 letou praxí a velmi přátelským přístupem, kteří zajistí bezproblémový a bezchybný průchod daňovou…

2H-BYT s.r.o.

Vítězná 557, Habartov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní správu nemovitostí pro SVJ v Sokolově a okolí. Zajistíme pro vás vše – vedení podvojného účetnictví pro SVJ, správu fondu oprav, veškerou administrativní agendu i řádný provoz bytových domů. Kontaktujte nás.

3Kunstműllerová Jaroslava

Vedení účetnictví pro region Žďár nad Sázavou. Nabízíme vedení daňové evidence a účetnictví, poskytujeme komplexní služby v účetní a daňové oblasti, zpracování ročních uzávěrek, personalistiku, vedení mezd a mnoho dalších. Zpracování provádíme pro fyzické i právnické osoby a dále i pro SVJ.

4ORCELA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 1417/40, Jihlava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme veškeré účetnické služby, mzdy. Celní služby.

5Účetní a ekonomický servis s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(60)
Lannova tř. 205/16, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Účetní a ekonomický servis s.r.o. - komplexní vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd i personalistika, daňová optimalizace, zpracování daňových přiznání a zajišťujeme kompletní styk s finančními úřady, OSSZ, PSSZ, ZP.

6KT - Služby plus, spol. s r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Žižkova tř. 1321/1 , České Budějovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma vykonává kompletní správu domů pro společenství vlastníků a bytová družstva, včetně vedení účetnictví a zajištění havarijní služby. V současnosti je na Českobudějovicku ve správě cca 4500 bytů.

7EDUS CZ, s.r.o.

Široká 432/11, České Budějovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše společnost je poradenská firma poskytující služby v oblasti ekonomiky, daní a účetnictví, která působí na trhu od roku 2003. Zaměřujeme se na daňové poradenství, zpracování mezd a daňovou evidenci. Obraťte se na naše profesionální poradce!

8NEUMANN účetnictví s.r.o.

Naše firma vznikla 31.ledna 2001, kdy navázala na dlouhodobé působení firmy Ing. Jana Neumanna, jež úspěšně fungovala od roku 1992. Našimi klienty jsou nejen drobní živnostníci, lékaři, makléři, ale i malé firmy s velmi rozličnými druhy podnikatelské činnosti z oboru služeb a obchodu (maloobchod,…

9MK FINECO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Česká 17/49, České Budějovice Bezdlužná

Naše firma se zabývá vedením podvojného účetnictví a daňovým poradenstvím. Prodáváme a poskytujeme veškeré služby k informačnímu systému Helios Orange.

10Špeta Jaroslav, Ing.

Palackého náměstí…, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme auditorskou činnost, daňové poradenství a vedení podvojného účetnictví i daňové evidence či mzdové evidence.


Firmy v dalších lokalitách


Podvojné účetnictví v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

To zajišťuje přesnost a transparentnost účetních záznamů, což je klíčové pro správné řízení podnikání. S podvojným účetnictvím mohou firmy v oblasti Jižní a Západní Čechy snadno sledovat své příjmy a výdaje, a tím lépe plánovat své budoucí kroky. Je to nezbytná součást každého úspěšného podnikání, a proto by měla být tato oblast pečlivě sledována a spravována.