Podvojné účetnictví – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Fénix A+M s.r.o.

Zabýváme se účetnictvím, daňovým poradenstvím a obdobnou činností za účelem vykonání práce pro maximální spokojenost našich klientů. Provázet Vás budou profesionální poradci s více jak 20 letou praxí a velmi přátelským přístupem, kteří zajistí bezproblémový a bezchybný průchod daňovou…

2Kunstműllerová Jaroslava

Vedení účetnictví pro region Žďár nad Sázavou. Nabízíme vedení daňové evidence a účetnictví, poskytujeme komplexní služby v účetní a daňové oblasti, zpracování ročních uzávěrek, personalistiku, vedení mezd a mnoho dalších. Zpracování provádíme pro fyzické i právnické osoby a dále i pro SVJ.

3ORCELA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 1417/40, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme veškeré účetnické služby, mzdy. Celní služby.

4Účetní a ekonomický servis s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(75)
Lannova tř. 205/16, České Budějovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Účetní a ekonomický servis s.r.o. - komplexní vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd i personalistika, daňová optimalizace, zpracování daňových přiznání a zajišťujeme kompletní styk s finančními úřady, OSSZ, PSSZ, ZP.

5KT - Služby plus, spol. s r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Žižkova tř. 1321/1 , České Budějovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Firma vykonává kompletní správu domů pro společenství vlastníků a bytová družstva, včetně vedení účetnictví a zajištění havarijní služby. V současnosti je na Českobudějovicku ve správě cca 4500 bytů.

6EDUS CZ, s.r.o.

Široká 432/11, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše společnost je poradenská firma poskytující služby v oblasti ekonomiky, daní a účetnictví, která působí na trhu od roku 2003. Zaměřujeme se na daňové poradenství, zpracování mezd a daňovou evidenci. Obraťte se na naše profesionální poradce!

7NEUMANN účetnictví s.r.o.

Naše firma vznikla 31.ledna 2001, kdy navázala na dlouhodobé působení firmy Ing. Jana Neumanna, jež úspěšně fungovala od roku 1992. Našimi klienty jsou nejen drobní živnostníci, lékaři, makléři, ale i malé firmy s velmi rozličnými druhy podnikatelské činnosti z oboru služeb a obchodu (maloobchod,…

8MK FINECO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Česká 17/49, České Budějovice Bezdlužná

Naše firma se zabývá vedením podvojného účetnictví a daňovým poradenstvím. Prodáváme a poskytujeme veškeré služby k informačnímu systému Helios Orange.

9Špeta Jaroslav, Ing.

Palackého náměstí…, Strakonice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajišťujeme auditorskou činnost, daňové poradenství a vedení podvojného účetnictví i daňové evidence či mzdové evidence.

10Agentura BERM, s.r.o.

Veřejné dražby nemovitostí. Archivace, nakládka, odvoz, utřídění i skartace dokumentů. Vedení daňové evidence, podvojného účetnictví, mzdové a personální poradenství, daňový servis, ekonomické a daňové poradenství. Řešení oddlužení nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Podvojné účetnictví v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Podvojné účetnictví najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.