Pořádání výletů – Jižní a Západní Čechy

Pořádání výletů v oblasti Jižní a Západní Čechy je specialitou zkušených organizátorů, kteří znají každý kout této malebné oblasti. Nabízejí širokou škálu výletů, které jsou přizpůsobeny potřebám a zájmům klientů.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Penzion STARR v Havlíčkově Brodě

3.9
★★★★★
★★★★★
(177)
Žižkova 3070, Havlíčkův Brod Bezdlužná Ověřená

Naše společnost STARR spol. s r.o. Vám nabízí komfortní levné ubytování v penzionu STARR ve městě Havlíčkův Brod s krásným výhledem na řeku Sázavu a okolí. Ideální poloha penzionu STARR nedaleko centra Havlíčkův Brod s kapacitou 96 míst je vhodná pro pořádání seminářů a firemních školení, večírků,…

2ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA BOHUSLAVA REYNKA LÍPA

Lípa 211, Lípa Bezdlužná

Základní škola pro 275 žáků s družinou a jídelnou. Pořádání sportovních, společenských a kulturních akcí. Organizování výletů, exkurzí, přednášek, soutěží, dětských dnů a dalších aktivit. Zajištění zájmových kroužků. Mateřská škola pro 65 dětí s výdejnou.

3Základní škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Holoubkov 14, Holoubkov Bezdlužná

Základní škola pro 150 žáků s jídelnou a družinou. Pořádání různých kulturních akcí, besídek, výletů. Základní škola a školní družina.

4Anna Maria Šedivá - Anglická jazykovka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Vyšehrad 169, Český Krumlov Bezdlužná

Anglická jazykovka poskytuje své služby jak úplným začátečníkům, tak pokročilým studentům. Lekce pro jednotlivce a malé skupin. Možnost pořádání výletů do Londýna. Pracovní hodiny - nonstop.

551. mateřská škola Plzeň, Částkova 6, příspěvková organizace

Částkova 2140/6, Plzeň, Východní…
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Jsme mateřská škola pro 110 dětí s vlastní jídelnou. Nabízíme výuku anglického jazyka, hry na flétnu a práce na počítači. Pořádáme výlety, školy v přírodě, besídky a karnevaly.

6OBLAST KLUBU ČESKÝCH TURISTŮ PLZEŇSKÉHO KRAJE, o.s.

Veleslavínova 30/32, Plzeň, Vnitřní Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se pořádáním turistických akcí pro veřejnost. Provádíme značení pěších, cyklistických a lyžařských tras v Plzeňském kraji. Zajistíme organizaci výletů pro pěší turisty, cyklisty i běžkaře.


Firmy v dalších lokalitách


Pořádání výletů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Zájemci si mohou vybrat z mnoha různých tematických okruhů, jako jsou historické památky, přírodní krásy, kulturní akce a mnoho dalšího. Organizátoři výletů v oblasti Jižní a Západní Čechy se snaží poskytnout svým klientům nejen zážitek z výletu, ale také zajímavé informace o místech, která navštíví. Díky tomu se klienti mohou dozvědět mnoho zajímavostí a historických faktů, které by jinak zůstaly skryty. Pořádání výletů v oblasti Jižní a Západní Čechy je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí prožít nezapomenutelný zážitek a objevit krásy této malebné oblasti.