Pořádání výletů – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Penzion STARR v Havlíčkově Brodě

3.9
★★★★★
★★★★★
(143)
Žižkova 3070, Havlíčkův Brod Bezdlužná Ověřená

Naše společnost STARR spol. s r.o. Vám nabízí komfortní levné ubytování v penzionu STARR ve městě Havlíčkův Brod s krásným výhledem na řeku Sázavu a okolí. Ideální poloha penzionu STARR nedaleko centra Havlíčkův Brod s kapacitou 96 míst je vhodná pro pořádání seminářů a firemních školení, večírků,…

2ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA BOHUSLAVA REYNKA LÍPA

Lípa 211, Lípa Bezdlužná

Základní škola pro 275 žáků s družinou a jídelnou. Pořádání sportovních, společenských a kulturních akcí. Organizování výletů, exkurzí, přednášek, soutěží, dětských dnů a dalších aktivit. Zajištění zájmových kroužků. Mateřská škola pro 65 dětí s výdejnou.

3Základní škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace1 pobočka

Základní škola pro 150 žáků s jídelnou a družinou. Pořádání různých kulturních akcí, besídek, výletů. Základní škola a školní družina.

4STŘEDISKO KŘESŤANSKÉ POMOCI Y-port Jihlava

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Seifertova 1741/13, Jihlava Bezdlužná

Pořádání sportovních, kulturních a společenských akcí, táborů, kurzů a výletů pro děti a mládež. Organizujeme, zajišťujeme a poskytujeme sociální a pastorační péči. Nabízí literaturu a multimediální nosiče.

5Anna Maria Šedivá - Anglická jazykovka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Vyšehrad 169, Český Krumlov Bezdlužná

Anglická jazykovka poskytuje své služby jak úplným začátečníkům, tak pokročilým studentům. Lekce pro jednotlivce a malé skupin. Možnost pořádání výletů do Londýna. Pracovní hodiny - nonstop.

651. mateřská škola Plzeň, Částkova 6, příspěvková organizace

Částkova 2140/6, Plzeň, Východní…
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Jsme mateřská škola pro 110 dětí s vlastní jídelnou. Nabízíme výuku anglického jazyka, hry na flétnu a práce na počítači. Pořádáme výlety, školy v přírodě, besídky a karnevaly.

7OBLAST KLUBU ČESKÝCH TURISTŮ PLZEŇSKÉHO KRAJE, o.s.

Veleslavínova 30/32, Plzeň, Vnitřní Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se pořádáním turistických akcí pro veřejnost. Provádíme značení pěších, cyklistických a lyžařských tras v Plzeňském kraji. Zajistíme organizaci výletů pro pěší turisty, cyklisty i běžkaře.


Firmy v dalších lokalitách


Pořádání výletů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Pořádání výletů najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.