Poradenství pro antikoncepci – Jižní a Západní Čechy

Poradenství pro antikoncepci je důležitou službou, která pomáhá ženám a mužům chránit se před nechtěným těhotenstvím a přenášením pohlavně přenosných nemocí. v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik možností, jak získat kvalitní poradenství v této oblasti.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Kóňová s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Vltavínská 1289/10, Třebíč-Horka-Domky
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

V naší gynekologicko-porodnické ambulanci zajišťujeme gynekologickou péči preventivní i léčebnou a péči o těhotné, která zahrnuje ambulantní vyšetření i návštěvní službu porodními asistentkami. V těhotenství provádíme základní ultrazvukové vyšetření i fotografii plodu na přání maminky. Poslední…

2Preslová Dana, MUDr. - Gynface, s.r.o.

Velké náměstí 6/14, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme gynekologická ordinace v Písku poskytující kompletní péči pro ženy včetně ultrazvukových vyšetření, očkování, zavádění antikoncepce a sexuálního poradenství. Provádíme specializované vyšetření na patologické změny čípku pomocí videokolposkopu. V naší ordinaci nabízíme očkování proti rakovině…

3GP-san s.r.o.- MUDr. Regina Janů

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída 1.máje 1300, Dobřany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Pracuji jako gynekolog v ordinaci v Dobřanech. Nabízím preventivní prohlídky včetně ultrazvukového vyšetření, poradenství o vhodné antikoncepci + její předpis či aplikace nitroděl.tělíska, vyšetření a léčbu poruch menstruačního cyklu, vyšetření pro neplodnost, základní vyšetření při úniku moči,…

4Gynface, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Velké náměstí 6/14, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme gynekologická ordinace v Písku poskytující kompletní péči pro ženy včetně ultrazvukových vyšetření, očkování, zavádění antikoncepce a sexuálního poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství pro antikoncepci v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Gynekologická ordinace
v oblasti Jižní a Západní Čechy je několik gynekologických ordinací, které nabízejí poradenství v oblasti antikoncepce. Gynekologové jsou odborníci na reprodukční zdraví a mohou poskytnout informace o různých metodách antikoncepce, včetně hormonálních a nehormonálních možností.

2. Plánované rodičovství
v oblasti Jižní a Západní Čechy je také k dispozici služba plánovaného rodičovství, která nabízí poradenství v oblasti antikoncepce. Tato služba je zaměřena na poskytování informací a podpory pro ženy a páry, kteří chtějí plánovat své těhotenství a rodičovství.

3. Poradna pro sexuální zdraví
v oblasti Jižní a Západní Čechy je také poradna pro sexuální zdraví, která nabízí poradenství v oblasti antikoncepce. Tato služba je zaměřena na poskytování informací a podpory pro mladé lidi, kteří se chtějí chránit před nechtěným těhotenstvím a přenášením pohlavně přenosných nemocí.

4. Internetové zdroje
V dnešní době je také možné najít mnoho internetových zdrojů, které nabízejí informace o antikoncepci. Nicméně je důležité si uvědomit, že ne všechny zdroje jsou spolehlivé a že je třeba být opatrný při výběru informací.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je tedy k dispozici několik možností, jak získat kvalitní poradenství v oblasti antikoncepce. Je důležité si uvědomit, že každý člověk je jedinečný a že je třeba zvážit individuální potřeby a preference při výběru metody antikoncepce.