Překlady firemních prezentací – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ORBIS překlady, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Moskevská 10, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Překládáme a tlumočíme ve více než 40 jazycích v různých kombinacích. Provádíme běžné, soudně ověřené i odborné překlady. Tlumočení při jednání, seminářích, prezentacích. Pracujeme v angličtině, němčině a ruštině. Kontaktujte nás!

2MERIVA TRANSLATIONS s.r.o.2 pobočky

Překladatelská agentura se specializací na překlady z a do angličtiny. Překládáme právní, soudní, prezentační, ekonomické, marketingové a technické texty. Provádíme také jazykové korektury rodilým mluvčím. Provádíme překlady on-line pro firmy a instituce po celé České republice.

3BABEL. CZ s.r.o.

Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby či korektury. Provádíme simultánní a konsekutivní tlumočení. Vytváříme webové prezentace. Překládáme obchodní dopisy, technické překlady, reklamní slogany a texty či marketingové a komunikační strategie.

4Kubešová Kateřina

Nabízím překlady z anglického a německého jazyka. Překládám obchodní korespondenci, smlouvy, prezentace, propagační materiály a další.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady firemních prezentací v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Překlady firemních prezentací najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.