Překlady propagačních materiálů – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Spa Publishing s.r.o.

Zabýváme se výrobou knih a publikací, firemních periodik, propagačních tiskových materiálů a map. Vyrábíme reklamní poutače, tabule, transparenty, zajistíme texty, grafický návrh a fotografie. Poskytujeme překladatelské služby. Zajišťujeme distribuci tiskovin.

2Vaňková Ivana, Mgr.

Překladatelské služby z NJ, AJ, FJ, ŠJ, RJ, polštiny. Korektury, přepisy z předloh.

3Podepřelová Alena, Mgr.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Krajinská 230/31 , České Budějovice 1
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma nabízí jazykovou a stylistickou korekturu českých textů. Korektury bakalářských, diplomových, závěrečných, absolventských a seminárních prací. Zaměřuje se i na firemní korektury. Dělá korektury časopisů, marketingových materiálů, tisku, výročních zpráv, podnikových směrnic, manuálů a nařízení.

4Kubešová Kateřina

Nabízím překlady z anglického a německého jazyka. Překládám obchodní korespondenci, smlouvy, prezentace, propagační materiály a další.

5Mgr. Věra Tautová, Dis.

Zaměřuji se na odborné stomatologické překlady z anglického jazyka. Překládám odborné články, PR texty, návody k dentálním materiálům, k obsluze přístrojů používaných v zubních ordinacích a laboratoří. Dále zajišťuji výuku anglického jazyka.

6Matrosová Oxana

Franze Kafky 829, Mariánské Lázně
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby. Překládám v ruském, anglickém i českém jazyce. Překládám obchodní, právní a technickou dokumentaci, kulturně-historické texty, knihy, turistické průvodce, propagační materiály a texty z oboru zdravotnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady propagačních materiálů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Překlady propagačních materiálů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.