Překlady smlouvy – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1CB CONSULTING s.r.o.

CB CONSULTING, s.r.o. - poradenské služby v českém, anglickém a německém jazyce. Zaměření na podnikatelské a právní poradenství a obchodní management. Dále projektové poradenství, poradenství v oblasti dotací, překladatelské a tlumočnické služby.

2VYZA trans, v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkova tř. 1321, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní a spolehlivé překladatelské služby a tlumočení se specializací na technickou dokumentaci, normy, osvědčení, manuály, výkresy, smlouvy, účetní výkazy a další odborné texty, včetně soudního ověření. Více než 30 jazyků.

3Mgr. Lenka Kopencová, Ph.D.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Fr. Škroupa 545/26 , České Budějovice Bezdlužná

Soudní překladatelství a tlumočení v anglickém jazyce. Skupinová a individuální výuka angličtiny pro začátečníky i pokročilé. Překlady smluv, vysvědčení, rodných listů.

4Aneta Grażyna Süčová

Poskytuji korektorské služby, jsem rodilým mluvčím polštiny. Nabídka překladů a tlumočení z a do angličtiny, polštiny a ruštiny. Dále jsem soudním tlumočníkem pro polský jazyk. Nabízím překlady různých druhů, včetně ověřených dokumentů, ověřených překladů, právních překladů i smluv či technických…

5FAIT JAROSLAV

Specializujeme se na překladatelské a tlumočnické služby do německého jazyka. Poskytujeme překlady ekonomických, právních a technických textů, obchodních smluv, návodů k obsluze či manuálů včetně expresních překladů, korespondence, grafické úpravy textů s obrázky.

6Faitová Petra, Mgr.

Překladatelské a tlumočnické služby do anglického a německého jazyka. Poskytujeme překlady ekonomických, právních a technických textů, obchodních smluv i návodů k obsluze a manuálů. Dále nabízíme expresní překlady, korespondenci i grafickou úpravu textů s obrázky.

7FEIGLOVÁ VLASTA

Nabízím služby překladatele a soudního tlumočníka německého jazyka. Vyhotovuji písemné překlady smluv, právnických písemností, auditů, daňových dokladů a další.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady smlouvy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Překlady smlouvy najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.