Překlady vysokoškolských diplomů – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Havlíková Lenka - jazykové kurzy

Nabízím kvalitní kurzy němčiny i češtiny, firemní i soukromou výuku, konverzaci, přípravu na zkoušky, tzv."rozmluvení" před cestou nebo jednáním. Mám zkušenosti i s výukou češtiny pro cizince. Provedu korektury Vašich bakalářských či diplomových prací.

2Podepřelová Alena, Mgr.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Krajinská 230/31 , České Budějovice 1
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma nabízí jazykovou a stylistickou korekturu českých textů. Korektury bakalářských, diplomových, závěrečných, absolventských a seminárních prací. Zaměřuje se i na firemní korektury. Dělá korektury časopisů, marketingových materiálů, tisku, výročních zpráv, podnikových směrnic, manuálů a nařízení.

3Hana Jandíková

Překladatelství, tlumočení a výuka španělského jazyka. Běžné i úř​edně ověřené překlady​, konsekutivní tlumočení, příprava na získání diplomů DELE.

4Dailylife.cz

Luční 499, Vimperk Bezdlužná

Nabízím korektury textů- od firemních reklamních prospektů a katalogů, přes referáty a slohové práce, až po seminární či diplomové práce. Provádím také také copywriting.

5Rieger Pavel, Ing.

Zabývám se překladatelstvím z němčiny do češtiny a naopak, lokalizace webů, softwaru, DTP podkladů a jazykové korektury pro diplomové, bakalářské i jiné práce.

6Grosserová Miroslava, Mgr.

Specializuji se na jazykové korektury, úpravy formátování, grafické práce. Provádím plagiátorskou kontrolu absolventských, diplomových, disertačních a seminárních prací.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady vysokoškolských diplomů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Překlady vysokoškolských diplomů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.