Převody nemovitostí – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Polanský Václav, Ing.

Realitní kancelář. Služby v oblasti obchodu s nemovitostmi všeho druhu. Zajišťujeme kompletní servis nutný k převodu vlastnických práv. Zajišťujeme znalecké posudky, hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření. Odborné poradenství zdarma.

2TB - reality s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Husova 1622/10, Jihlava Bezdlužná

Nabízíme služby realitní kanceláře.

3Zeměměřické práce - Ing. Jana Nováková1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 896, Moravské Budějovice Bezdlužná

Nabízíme veškeré zeměměřické práce pro potřeby katastru nemovitostí. Zpracováváme geometrické plány. Vytyčujeme vlastnické hranice. Zaměřujeme podklady projektů. Zaměřujeme skutečné provedení staveb. Poradenství v oboru nemovitostí.

4HIT reality s.r.o.6 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Rudolfovská tř. 10/6, České Budějovice Bezdlužná

Realitní kancelář poskytuje komplexní služby v oblasti realit po západočeském a jihočeském kraji. Nemáte-li zkušenosti v oboru nemovitostí, pak byste se měli svěřit do péče odborníků .

5VERONEX a.s.

Nabízíme přímý výkup nemovitostí a služby prodávajícím zdarma včetně vypracování kupní smlouvy, znaleckého posudku a dalších potřebných úkonů nutných k bezproblémovému převodu nemovitostí.

6Jan Kubeš

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
J. Bendy 1387/32 , České Budějovice Bezdlužná

Mezi výčet standardně poskytovaných služeb patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí a finančním úřadem a asistence převodce nebo makléře až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.Další velice žádanou a úspěšnou činností je přímý…

7REBA s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Dr. Engla 1061/6, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se správou domů a realitní činností. Zprostředkováváme prodeje nemovitostí, pronájmy a převody bytů do osobního vlastnictví. Člen Asociace Realitních Kanceláří České republiky.

8Lebeda Vít, JUDr., advokát1 pobočka

T. G. Masaryka 854…, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Advokátní kancelář nabízíme právní služby se zaměřením na obchodní a občanské i trestní a smluvní i pracovní právo a vymáhaní pohledávek i exekuce a dále zastupování v soudních sporech a závazkových vztazích a provádíme převody nemovitostí a advokátní úschovy.

9Stavební bytové družstvo Cheb

Americká 132/22 , Cheb
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme správu bytových domů včetně vedení účetnictví. Zajišťujeme vyúčtování tepla, studené i teplé vody a ostatních služeb. Vyrábíme teplo a poskytujeme poradenství v oblasti bytového družstevnictví a převodu bytů do osobního vlastnictví.

10JP REAL s.r.o.

Naše společnost byla založena koncem roku 2014 jednatelem společnosti Jiřím Procházkou, který se realitní činnosti aktivně věnuje od roku 2002. Specializujeme se i na řešení složitých obchodů a výkup jakýchkoliv nemovitostí včetně zadlužených za hotové (osobní, družstevní nebo spolupodílové…


Firmy v dalších lokalitách


Převody nemovitostí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Převody nemovitostí najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.