Příměstské, pobytové tábory – Jižní a Západní Čechy

Příměstské, pobytové tábory jsou ideální pro děti, které chtějí strávit léto aktivně a zároveň se bavit. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho možností, jak si vybrat ten správný tábor pro vaše dítě.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1GAUDEO CB s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Pražská tř. 527/125, České Budějovice Bezdlužná Ověřená

V naší jazykové škole nabízíme kvalitní jazykové kurzy pro širokou veřejnost, firemní jazykové kurzy i dětské jazykové kurzy. Pro děti pořádáme i příměstské jazykové kurzy. Dále nabízíme denní pomaturitní studium, překlady, tlumočení a další služby.

2TEMPO - středisko volného času Polná

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Indusova 210, Polná
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dům dětí a mládeže. Nabízíme ubytování - celoročně. Možnost pronájmu tělocvičny, herny stolního tenisu, fitcentrum. Nabídka zájmových činností pro děti v uměleckých, technických, přírodovědných a sportovních odvětvích. Nabízíme ubytování - celoročně. Možnost pronájmu tělocvičny, herny…

3Dagmar Pazourková - VELOTOURS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 678/20, Tábor
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Naším cílem je cykloturistika v nejmalebnějších místech Evropy a současně nabídka dovolených u moře spojených s vyjížďkami na kolech.Naše cyklistické zájezdy jsou určeny pro všechny z Vás, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou bez ohledu na fyzickou zdatnost.Nabízíme pobytové zájezdy u moře v…

4Dům dětí a mládeže, Strakonice, Na Ohradě 417

Zajišťujeme, pobytové letní tábory, zájmové kroužky.Dům dětí a mládeže pořádá rekreační a výchovně-vzdělávací program pro děti, mládež i dospělé.

5M-tes z. s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
U Výstaviště 1429, České Budějovice 2
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme kroužky pro děti a mládež. Pořádáme školu lyžování a snowboardingu, příměstské tábory, jarní aletní tábory. Některé z táborů jsou i tematicky laděné a zaměřené. Zaměřujeme se na informační a poradenský servis.


Firmy v dalších lokalitách


Příměstské, pobytové tábory v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto tábory nabízejí různé aktivity, jako jsou sportovní hry, výtvarné dílny, výlety a mnoho dalšího. Děti se zde mohou setkat s novými kamarády a rozvíjet své dovednosti. Příměstské, pobytové tábory jsou také skvělou příležitostí pro děti, aby se naučily samostatnosti a zodpovědnosti. V oblasti Jižní a Západní Čechy jsou tyto tábory oblíbené a nabízejí kvalitní služby za přijatelné ceny. Vyberte si ten správný tábor pro vaše dítě a dejte mu nezapomenutelné léto plné zábavy a dobrodružství.