Přístrojové lymfodrenáže – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Lymfoterapie Plzeň - Bäumlová Ivana1 pobočka

Francouzská třída…, Plzeň Bezdlužná Ověřená

Nabídka masáží a lymfodrenáží. Léčba mízních otoků tzv. lymfodémy probíhá v naší ordinaci v Plzni pomocí manuální lymfodrenáže a přístrojové lymfodrenáže. Dále poskytujeme suché uhličité koupele a rekondiční masáže.

2Salón- Cellux

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Benešova 1252/21, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme provedení trvalé depilace, odstranění celulitidy, kosmetického ošetření, masáží a laserového ošetření. Relax and vital studio, péče o pleť, péče o tělo, masáže, kavitace, odstranění chloupků IPL.

3Neureiterová Petra - neue petra2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 1536, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rehabilitace, masáže. Nabízíme laseroterapie, lymfodrenáže – přístrojové a manuální, peloidní zábaly a andulační terapie. Odstranění vrásek, vyhlazení pleti. V oboru působíme více než 20 let, proto můžeme nabídnout prvotřídní kvalitu. Po telefonu možná i jiná pracovní doba.

4Kamila Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón

J. Boreckého 1026/7, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem salonu používáme výhradně přírodní kosmetiku Aromaterapie Karel Hádek. Díky širokému spektru využití této přírodní kosmetiky nabízíme naše služby nejenom ženám, ale i mužům. Provádíme lymfodrenáže, lymfatické masáže a ošetření pleti. Kontakty naleznete na našich internetových…

5Johanusová Marie

Odborné komplexní fyzioterapeutické ošetření - elektroléčba, masáže klasické, reflexní, lymfodrenáže ruční i přístrojové. Dále léčba kyslíkem, slatina a terapie rázovou vlnou. Dále manuální fyzioterapeutická korekce.

6Veronika Vítová- Masážní salon Veronika

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jagellonská 494/7, Plzeň
Dnes už má zavřeno

Nabídka masážních služeb - sportovní, rekondiční, relaxační, čokoládové, medové masáže a masáže lávovými kameny. Dále také manuální a přístrojové lymfodrenáže.

7REHABILITACE JOHANUSOVÁ s.r.o.

Poskytujeme rehabilitační ambulantní péči. Zajišťujeme odborné komplexní fyzioterapeutické ošetření. Specializujeme se na elektroléčbu, klasické i reflexní masáže, ruční i přístrojové lymfodrenáže. Provádíme léčbu kyslíkem, slatinu a terapii rázovou vlnou i manuální fyzioterapeutickou korekci.

8Šlechtová Jana1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
náměstí Generála…, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby kosmetického salónu se zaměřením na aromaterapii, lymfodrenáže, nehtovou modeláž, prodlužování řas, manikúru či depilace aj.

9Košťál Jiří- JK Studio

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
U Koupaliště 874/18, Karlovy Vary, Rybáře
Dnes už má zavřeno

Provozují solárium a wellness studio. Nabízí cvičení VacuShape, vibrační plošinu, cvičení na stroji Rolletic. Poskytují poradenství a služby v oblasti hubnutí, odbourávání přebytečných tuků.

10EVIMA, spol.s r.o.1 pobočka

Působíme v oboru provoz masážního studia. Nabízíme péči o tělo, sportovní, relaxační a rehabilitační služby. Provádíme zdravotní masáže, tvarování postavy, manuální a přístrojové lymfodrenáže, detoxikace, zmírnění celulitidy. Poradenství při hubnutí, zdravé výživě. Doporučujeme cvičení, akupresuru,…


Firmy v dalších lokalitách


Přístrojové lymfodrenáže v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Přístrojové lymfodrenáže najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.