Prodej akvarijních rosltin – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Bořánek Jaroslav

4.7
★★★★★
★★★★★
(259)
Tyršova 115, Klatovy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej rybiček, rostlin a techniky do akvárií a jezírek. Nabízíme akvaristické vybavení, exotické ptactvo, terarijní zvířátka, terária, akvária, chovatelské vybavení a krmivo pro psy, kočky, hlodavce. Vyrábíme akvária na míru včetně nábytkových kompletů, dle požadavků…

2Sýkora Jiří – FYTOSEL

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Plánice 330, Plánice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se pěstováním a prodejem akvarijních rostlin a vlhkomilných rostlin. Prodáváme také krmiva pro ryby a akvarijní techniku – akvarijní filtry, osvětlení, topení, síťky na třídění a lovení planktonu a mnoho dalšího. Vše pro akvaristiku zakoupíte přímo na našem e-shopu.

3WINKLER RADEK- JEZÍRKA

4.9
★★★★★
★★★★★
(135)
Rudolfovská tř. 30…, České Budějovice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Naše prodejna se specializujeme se na akvaristiku a teraristiku najdete nás na Rudolfovské 16 v Českých Budějovicích. Přímo před prodejnou máte možnost pohodlně zaparkovat na místě vyhrazeném přímo pro zákazníky akvaristiky.

4Bc. Dana Schaffelhoferová

Ant. Barcala 1372/9 , České Budějovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme potřeby pro akvaristiku a teraristiku, výrobu akvárií a terárií na zakázku, potřeby a krmiva pro psy, kočky, hlodavce a okrasné ptactvo, živá zvířata, antiparazitní přípravky, odborné poradenství v těchto oborech. Klademe důraz NA OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI A WELFARE ZVÍŘAT.

5Červenec Josef- Vitaplant.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(121)
K Zahradnictví 1626, Plzeň Bezdlužná

Zabývám se výrobou a prodejem hnojiv pro akvarijní rostliny.

6Hojek Václav

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vyšší Brod 27, Vyšší Brod
Otevřeno od 9:00

Zabývám se prodejem veškerého akvarijního zařízení, terárií a krmiv. Nabízím také akvarijní rybičky, rostliny, kraby, či vodní želvy.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej akvarijních rosltin v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej akvarijních rosltin najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.