Prodej boxů, stájí pro koně na ustájení – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1EQUICOV s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Nová Ves 89, Okříšky Ověřená

Jsme firma zabývající se výrobou a vývojem vnitřních i venkovních boxů spolu s vybavením stájí. Poskytujeme celoroční přístřešky, ohrady a ohradníkové systémy na klíč. Nabízíme skokový materiál, výživu pro koně a prodej koní. Zdarma zaměříme vaši stáj. Kontakty najdete na internetových…

2Odchovna plemenných býků Cunkov s.r.o.

Cunkov čp. 18, Cunkov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se odchovem plemenných masných býků. Dále dodáváme doplňky a krmné směsi pro dobytek. NABÍZÍME USTÁJENÍ PRO KONĚ VE VYBAVENÝCH BOXECH NA FARMĚ OSTRÝ U JISTEBNICE.

3Jezdecký klub Radimovice u Tábora

Provozujeme jezdecký klub v blízkosti města Tábor v Radimovicích u Tábora. Nabízíme jezdecké hodiny, vyjížďky do přírody, jízdy bryčkou a jízdy na saních. Klub dále nabízí možnost ustájení ve 12 boxech a přepravu koní.

4Český jezdecký klub Klatovy

Český jezdecký klub Klatovy - vznikl v roce 1994 je zaměřený na parkurové skákání a klasické disciplíny, jezdeckého sportu a organizaci jezdectví v rámci České jezdecké federace. Pořádají pravidelné tréninky a účastní se na závodech. Nabízí možnost výcviku přirozené komunikace s koněm, výuku jízdy,…

5JEZDECKÝ ODDÍL - KAVKA FOJTOV

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Nejdek, Fojtov 2, Nejdek Bezdlužná

Provozujeme sportovní jezdecký klub. Nabízíme vyjížďky do přírody. Zajišťujeme výcvik jezdců začátečníků i pokročilých. Nabízíme ustájení koní v boxech.

6Baxová Zuzana

Novohradská 64, Kaplice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr chovatelských potřeb za skvělé ceny. Prodej chovatelských potřeb. Prodej potřeb pro malá i velká zvířata, krmivo, výživa a různé dolpňky pro zvířata. Krmiva pro psy , kočky a ostatní domácí zvířata. Široký sortiment.

7KONĚ VONDROV Jezdecká tělovýchovná jednota HOLIDAY HORSES CLUB

Nabízíme ustájení soukromých koní v prostorných individuálních boxech se slámovou nebo pilinovou podestýlkou.Veterinární a podkovářské služby k dispozici a využití haly pro ustájené koně za plný měsíční paušál zdarma.Koně mají možnos výběhu.Dále nabízíme kurzy jezdeckého výcviku pro děti o dospělé.

8Frnoch Pavel

Ustájení koní (dlouhodobé, krátkodobé, boxové, pastevní) a odchov hříbat. Součástí zařízení je jízdárna, venkovní přístřešky, sedlovna a skokový materiál.

9Statek Hájek s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nišovice 35 , Nišovice Bezdlužná

Nabídka výcviku koní i jezdců. Možnost volného nebo boxového ustájení a pastevního odchovu hříbat. Pastviny a stáje jsou na samotě u města Volyně v blízkosti NP Šumava. Mezi další nabízené služby patří plavení, koupání a jízdy v terénu. Možnost ubytování v apartmánu, karavanech, nebo vlastním stanu.

10Farma Čásný

Turovec 63, Turovec Bezdlužná

Jezdecký klub - ustájení v boxech, výuka základů péče o koně, základů jízdy na koních a jízdy s doprovodem. Zabýváme se prodejem plemenných zvířat masného plemene Limousine. Nabízíme inseminační dávky všech masných plemen.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej boxů, stájí pro koně na ustájení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej boxů, stájí pro koně na ustájení najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.