Hledáte kvalitní cukrářské potřeby? Nabízíme široký sortiment potřeb pro cukráře, od formiček až po dekorace. Objevte chutné možnosti a inspiraci pro vaše sladké výtvory v lokalitě Jižní a Západní Čechy. Vybavte se tím nejlepším a uspokojte své kreativní touhy při pečení a dekorování.
1–10 firem z 26 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Objevte svět vynikajících cukrářských výrobků v našem podniku v Táboře. Nabízíme širokou škálu zákusků, dortů, cukroví a dalších pochutin vyrobených z prvotřídních surovin. Naše speciální pozornost je věnována svatebním a dětským dortem - přijďte si je osobně prohlédnout.
Naše firma se zabývá výrobou sladkých, slaných a cukrářských pochoutek. Dále poskytujeme firemní akce,dětské oslavy apod. Komplexní zajištění svateb.
Naše firma se specializuje na výrobu a prodej kvalitních pekařských a cukrářských výrobků. S péčí a tradicí dodáváme našim zákazníkům nejen pochoutky, ale i lahůdky, které potěší každého gurmánka.
Nabízíme prodej čerstvé zeleniny a ovoce, sušené plody, ořechy, vlašské ořechy. Obchod smíšeného zboží. Prodej cukrářských výrobků. Zprostředkování dortů na zakázku. Ovoce a zelenina otevírací doba: po-pá: 7:30-17, so 7:30-11. Cukrárna otevírací doba: po-pá: 7:30-17, so: 7:30-11:30, ne: 14-17.…
Prodej cukrářských výrobků.
Prodej a výroba pekárenských a cukrářských výrobků.
Pekařství Malinová nabízí široký sortiment kvalitních pekařských a cukrářských výrobků, které pečujeme s důrazem na tradici a čerstvost. V našich prodejnách v Plzni a okolí si můžete vychutnat lahůdky jako kvasový chléb, koláče nebo obložené chlebíčky. Objednávky přijímáme předem.
Výroba a prodej pekárenských a cukrářských výrobků. Nabízíme BIO i sladké pečivo či zákusky. Dodáváme vícezrnný a semínkový chléb, housky, zelné rohlíky, žemle, koblihy, vdolky i šátečky.
Zabýváme se výrobou tradičních cukrářských výrobků z nejkvalitnějších surovin dle vlastních originálních receptur.
Zabýváme se výrobou a prodejem cukrářských výrobků.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.