Prodej dekoračních svítidel – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1RYHOS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Nový Rychnov 272, Nový Rychnov Bezdlužná

Zahradnické, chovatelské potřeby. Zahradní jezírka a krby. Okrasné ryby, vodní rostliny. Obchodování se zemědělskými komoditami. Kompletní posklizňová úprava osiv a merkantilů, smluvní množení certifikovaného osiva trav, technických plodin apod.

2Zima Pavel - DOMIX1 pobočka

Bytové doplňky, dárkové předměty. Svítidla, zrcadla. Obrazové reprodukce, rohože. Keramika.

3Belurette, s.r.o. - Interiérové studio - Belurette

Jeremiášova 1950/7, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Interiérové studio - korealizace interiéru, bytových i rodinných domů a komerčních prostor, zajištění rekonstrukce včetně řemeslných prací, poradenské služby.

4ATELIÉR MAUR s.r.o.

Libušínská 575/82 , Plzeň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na realizaci vánočního a slavnostního osvětlení, venkovní dekorace pro výzdobu městských center, obchodních domů, výstavních ploch, hotelů či parků. K další činnosti patří prodej slavnostního a zahradního osvětlení, osvětlení stromů a světelných řetězů.

5ZITA studio s.r.o.

Stará Kysibelská…, Karlovy Vary,…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabývají se kompletní realizací interiérů. Zajistí dodávku, montáž a lepení koberců, PVC, plovoucích podlah, tapet, nábytku, svítidel. Dále provádí výrobu a montáž garnýží, žaluzií, rolet a textilních dekorací.

6Soukupová Marie - Dekorace Merien

Kvášňovice 33, Kvášňovice
Otevřeno do 24:00

Prodej produktů firem Clayre & Eef a Trends & Trade. Vánoční dekorace, magnetické tabule, květníky, vázy, bytový textil, deštníky, kyblíky na šampaňské, fotorámečky, lampy, lustry, svítidla, svícny, lucerny, podnosy, hodiny i plechové a drátěné doplňky.

7Linie design studio s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Veleslavínova 33/26, Plzeň-Vnitřní Město
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Naše studio nabízí bytový design, bytový textil, stínící techniku, markýzy, pergoly, designové slunečníky či vybavení interiérů i exteriérů. Navrhujeme a realizujeme interiéry domů a bytů, restaurací i hotelů a dalších prostor.

8Lux Lighting, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Chebská 73/48, Karlovy Vary, Dvory Bezdlužná

Zabýváme se návrhy a výrobou svítidel. Nabízíme různé druhy svítidel včetně vestavěných, přisazených a závěsných.

9Carlsbau trade s.r.o.

Velkoobchodní prodej bytového vybavení, barev, omítek, dekorativních hmot. Prodáváme sádrové, polyuretanové a polystyrenové lišty, římsy, sloupy, rozety, masivní dveře a dřevěné, laminátové podlahy. Dále u nás naleznete textil, osvětlení, vypínače a zásuvky.

10Volná Hana

Vyrábíme jakostní tenkostěnný užitkový a dekorační porcelán, svítidla a dekorace.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dekoračních svítidel v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej dekoračních svítidel najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.