Prodej dioptrických brýlí pro děti – Jižní a Západní Čechy

Prodej dioptrických brýlí pro děti je specializací optiky, která se zaměřuje na zdraví a pohodlí dětských očí. Optiky, které se specializují na prodej dioptrických brýlí pro děti, nabízejí širokou škálu brýlí, které jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a bezpečné pro dětské oči.

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Rusová Drahoslava - optika

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Chelčického 103, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Společnost zabývající se provozem optiky, prodejem brýlí, brýlových čoček, brýlové obroučky, slunečních brýlí, lup a pouzder.

5Gurová Ivana - oční optika1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
náměstí T. G.…, Chotěboř Bezdlužná

Prodáváme dioptrické brýle, lupy a brýlové čočky.

6Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Dnes už má zavřeno

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

7H-OPTOZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2119/69, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí a doplňkového sortimentu. Nabídka kontaktních čoček a příslušenství. Měření zraku.

8Optik Frič s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. ČSA 69, Moravské Budějovice Bezdlužná

Společnost Optik Frič s.r.o. je rodinnou firmou, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti oční optiky a péčí o zrak již od roku 1961. V současné době provozuje dvě prodejny oční optiky ve Znojmě (Slepičí trh) a v Moravských Budějovicích. V našich prodejnách zhotovujeme dioptrické brýle,…

9Optika Pavlína

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Veselská 6/7, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Oční optika Pavlína vznikla nedávno. Jejím otevřením v lednu 2009 byl splněn sen jedné mladé pilné optičky, která chtěla jít vlastní cestou a dát životu nový impuls. Mým přáním je, aby jste se u mě cítili dobře, budu se snažit Vám zpříjemnit váš výběr brýlí a všech doplňků. Každý týden doplňuji…

10Němec Otto - Optik

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 81/5, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno

Jsme rodinná firma, působící v oboru již ve druhé generaci a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dioptrických brýlí pro děti v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik optik, které se specializují na prodej dioptrických brýlí pro děti. Tyto optiky nabízejí širokou škálu brýlí, které jsou vhodné pro děti různého věku a s různými dioptriemi. Optiky v oblasti Jižní a Západní Čechy se snaží nabízet brýle, které jsou nejen pohodlné a bezpečné, ale také moderní a stylové.

Mezi nejčastější typy dioptrických brýlí pro děti patří:

1. Plastové brýle - tyto brýle jsou lehké a odolné a jsou vhodné pro děti, které jsou velmi aktivní.

2. Kovové brýle - tyto brýle jsou velmi odolné a jsou vhodné pro děti, které potřebují brýle s vyššími dioptriemi.

3. Flexibilní brýle - tyto brýle jsou vyrobeny z materiálů, které jsou velmi odolné a pružné, což znamená, že jsou vhodné pro děti, které jsou velmi aktivní a mohou si brýle snadno poškodit.

Optiky v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí také různé druhy skel, včetně skel s antireflexním povrchem, polarizačními skly a skly s UV filtrem. Tyto skla pomáhají chránit dětské oči před škodlivými účinky slunce a zlepšují kvalitu vidění.

Optiky v oblasti Jižní a Západní Čechy také nabízejí různé druhy doplňků, jako jsou řetízky na brýle, pouzdra na brýle a čisticí prostředky na brýle. Tyto doplňky pomáhají udržovat brýle v dobrém stavu a zlepšují jejich pohodlí a bezpečnost.

Výběr správných dioptrických brýlí pro děti je velmi důležitý, protože špatně zvolené brýle mohou způsobit problémy s viděním a zdravím očí. Optiky v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou odborníci na prodej dioptrických brýlí pro děti a jsou schopni pomoci rodičům vybrat správné brýle pro jejich děti.