Prodej horských penzionů – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Střechy Svoboda a syn s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Krasonická 247, Nová Říše
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce s vlastním rozvozem krytin a stavebního materiálu. Provozujeme sklad Bramac. Jsme členy Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů. Zabýváme se prodejem stavebního materiálu a vlastníme vinotéku.

2MÜLLER - REALITY/IMMOBILIEN, s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
nám. Míru 154, Klatovy
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná Ověřená

MÜLLER-REALITY/IMMOBILIEN je realitní kancelář, založená již v roce 1990. Zabýváme se prodejem a pronájmem nemovitostí všeho druhu. Zajistíme odhady a znalecké posudky, zprostředkujeme prodej, pronájem či nákup nemovitosti.

3KORUNA RK s.r.o.

Lidická tř. 179/47, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme zavedená realitní kancelář s týmem profesionálů, kteří mají více než 20-letou zkušenost v obchodě s nemovitostmi. Zabýváme se prodejem nemovitostí a pronájmem nemovitostí. Poskytujeme odhady nemovitostí. Obraťte se na nás!

4NiKi MB, s.r.o.

Jsme rodinná firma, podnikající v několika oblastech: cestovní agentura, pokrývačství, solární kolektory, prodej knih, ubytování v penzionu, účetní a daňové poradenství. Pronájem nebytových prostor.

5Nemovitosti Rakousko s.r.o.

Ledenice 29, Ledenice Bezdlužná

Zprostředkování prodeje různých druhů nemovitostí v rozličných oblastech Rakouska. Zaměřují se na vyhledání vhodné nemovitosti dle představ a požadavků zájemce, dodání základních údajů o nemovitosti, zajištění kontaktu s prodejcem či zprostředkovatelem, informace o výši vedlejších nákladů a další.

6Reality KLÍČ s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Husovo nám. 583/18, Tábor Bezdlužná

Reality z regionu Jižních Čech již od roku 2000. Nabízíme kompletní realitní, právní a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí, domů, bytů, penzionů, chat, chalup, pozemků. Znalecké posudky, finanční poradenství – vyřízení hypoték.

7Reality Na Jihu s.r.o.

U křížku 1644, Dobrá Voda
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se nákupem, prodejem, pronájmem a výkupem nemovitostí. Zaměření na byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a rekreační objekty činžovní domy. Nabídka komplexního realitního servisu, bezpečný právní servis.

8PAPULA s.r.o.

Pivovar, restaurace, penzion, pěstitelská pálenice. V naší restauraci nabízíme mimo výborné české kuchyně stabilně i 5-6 druhů vlastních piv. Nabízíme k pronájmu sál v přilehlém špejcharu až pro 100 osob.

9Jaroslav Zima

Provozujeme realitní kancelář. Nabízíme nemovitosti. Prodáváme byty, chaty, chalupy, garáže, pozemky, restaurace, penziony, podnikatelské objekty a rodinné domy.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej horských penzionů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej horských penzionů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.