Prodej hotelů – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MÜLLER - REALITY/IMMOBILIEN, s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
nám. Míru 154, Klatovy
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná Ověřená

MÜLLER-REALITY/IMMOBILIEN je realitní kancelář, založená již v roce 1990. Zabýváme se prodejem a pronájmem nemovitostí všeho druhu. Zajistíme odhady a znalecké posudky, zprostředkujeme prodej, pronájem či nákup nemovitosti.

2KORUNA RK s.r.o.

Lidická tř. 179/47, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme zavedená realitní kancelář s týmem profesionálů, kteří mají více než 20-letou zkušenost v obchodě s nemovitostmi. Zabýváme se prodejem nemovitostí a pronájmem nemovitostí. Poskytujeme odhady nemovitostí. Obraťte se na nás!

3Nemovitosti Rakousko s.r.o.

Ledenice 29, Ledenice Bezdlužná

Zprostředkování prodeje různých druhů nemovitostí v rozličných oblastech Rakouska. Zaměřují se na vyhledání vhodné nemovitosti dle představ a požadavků zájemce, dodání základních údajů o nemovitosti, zajištění kontaktu s prodejcem či zprostředkovatelem, informace o výši vedlejších nákladů a další.

4Jaroslava Valová - Dumrealit.cz/Realdomus Písek3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Smetanovo nám. 2488, Písek Bezdlužná

Realitní kanceláře Dumrealit.cz se zabývají zprostředkováním prodeje, pronájmu a výkupem všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. Více než 500…

5Realitní kancelář NEMOVITOSTI-FINANCE

Firma se zabývá prodejem, koupí a pronájmem bytů, rodinných domů, pozemků, rekreačních objektů, komerčních i nebytových prostor. Poskytuje právní a finanční služby. Zajišťuje oddlužení nemovitosti, úvěr, hypotéku i pojištění nemovitosti. Do nabídky také patří hotely, garáže nebo činžovní domy.

6FFM servis s.r.o.1 pobočka

Provádíme údržbu hotelů, restaurací, heren, maloobchodních prodejen a domácností. Zaměřujeme se také na rekonstrukce interiérů a exteriérů i stavební činnost. Poskytujeme ochranu majetku a osob.

7Carlsbad Reality s.r.o.

Karla IV. 505/1, Karlovy Vary
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Naše realitní kancelář Vám nabízí prodej bytů, domů, hotelů, komerčních i nebytových prostor. Poskytujeme kompletní právní servis - vypracování smluv, tržní odhady, znalecké posudky.

8FUTURE INVEST, s.r.o.

Stará Louka 339/40, Karlovy Vary
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Nabízíme zprostředkování nákupu nemovitosti; prodej a pronájem všech druhů nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej hotelů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej hotelů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.