Prodej králíkáren – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Novotný Miloš- Dřevovýrobky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Sudice 68, Rapotice Bezdlužná

Naše firma se zabývá kusovou výrobou. Pouze tímto způsobem lze maximálně vyhovět všem individuálním nárokům. Použitý materiál i rozměry přizpůsobíme vaším požadavkům. Je možné vyrobit cokoliv i dle vámi dodaného návrhu. Na těchto stránkách je pouze několik ukázek našeho sortimentu.

2Jiří Kočár- Genetické centrum HYLA

Faremní chov a prodej králíků. Provoz genetického centra patřící ke špičkám v Evropě i ve světě.

3REMA CB s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
U Pily 558/14, České Budějovice 4
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej krmiv pro zvířata, potřeb pro chovatele, zemědělských produktů a hospodářských potřeb. Granule pro koně, ovce, králíky, drůbež, holuby, exoty a psy. Vitamíny, krmné směsi, šroty, obilí, solné lizy, sůl, cukr pro včelaře i krmítka, napáječky nebo pletivo na voliéry.

4Klatovské rybářství - správa a.s.7 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(14)
K Letišti 442, Klatovy II

Zaměřujeme se na chov a prodej kaprů, pstruhů, amurů, tolstolobiků, štik, sumců, línů a sihů či zpracování ryb. Prodáváme krmivo pro lososovité a akvarijní ryby a povolenky k sportovnímu rybolovu. Nabízíme kachňata kachny divoké, bažantí kuřata, bažanty, divoké králíky a zajíce.

5Zahrádkářské potřeby- Slanařová Růžena

Krále Jana 235, Chotěboř
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zahradnické potřeby, chovatelské potřeby, pracovní oděv, železářství. Krmné směsi, obilí, krmiva pro domácí zvířata, slunečnice, proso, pšenice, oves, ječmen, šroty.

6Český svaz chovatelů Základní organizace Kostelní Bříza

Jsme sdružení chovatelů domácích i exotických zvířat. Zaměřujeme se na chovatele králíků, holubů, drůbeže, exotického ptactva, hlodavců, koček, kožešinových zvířat, akvarijních ryb a terarijních zvířat. Účastníme se na celostátních a evropských výstavách.

7Zoo potřeby a krmiva U Fíka - Jelínková Radka

4.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Masarykovo nám. 32, Protivín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zoo potřeby a krmiva "U Fíka" nabízí prodej chovatelských potřeb. Krmiva různých značek, pro pejsky spoustu pochoutek, sušených masíček, vodítka, obojky, hračky, pelíšky aj. Pro kočičky mnoho pochoutek, hraček, kapsiček, škrábadel. Pro hlodavce kolotoče, piliny, seno, podestýlky, postroje. Ptactvo …

8Karásek Jan - chov drobného hospodářského zvířectva - brojlerových králíků

Dlouhé 96, Bobrová Bezdlužná

Chováme brojlerové králíky na maso. Za rok vyprodukujeme cca 16 tun králičího masa v ž.v. Budeme prodávat zabité králíky na vlastních jatkách, která jsou těsně před kolaudací. Plánovaná cena je 132,- Kč/kg. Jsme pro zlevnění a zpřístupnění tohoto vysoce dietního masa co nejvíce lidem v regionu.…

9MVDr. Romana Průchová

Nabídka stříhání psů, koček i králíků včetně koupání, česání, fénování a úpravy. Dále také rozčesávání plstnaté srsti, stříhání drápků, čištění uší, ošetření análních žláz, trimování či odstraňování zubního kamene. Prodej kloubní výživy, krmiv, kosmetiky, oblečení i doplňků.

10Zpracovna ryb Klatovy a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(14)
K Letišti 442, Klatovy

Nabízím zemní práce, odbahňování rybníků a nákladní dopravu. Zaměřujeme se na chov, prodej a zpracování ryb. Nabízíme kapry, amury, sumce, okouny, candáty a štiky. Zajišťujeme přepravu živých ryb pod kyslíkem vozidlem MAN včetně přívěsu. Věnujeme se chovu divokých kachen, králíků, bažantů, zajíců,…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej králíkáren v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej králíkáren najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.