Prodej náhradních dílů Mini – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(100)
Karlov 1119, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme výkup a prodej nákladních automobilů, přívěsů a návěsů, výkup autobusů. Provozujeme Autobazar a mycí linky pro nákladní auta. Dále servis nákladních vozidel a pneuservis. Pořádáme každoroční Truck show. Zajistíme vám financování vozidla.

2ZemStroj s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Výsluní 874, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma se zabývá prodejem zemědělských strojů, nářadí a stavebních strojů, olejů, maziv, brousící, bourací a vrtací techniky, měřící techniky a vysoušecí techniky, prodej olejů a náhradních dílů. Dále se zaměřuje na jádrové vrtání a práci s minibagrem. Součástí je i půjčovna nářadí, …

3Bruder hračky - Bohumil Ambrož1 pobočka

Hračky Bruder vyrábí německá firma jako modely opravdových strojů. Veškeré Bruder modely jsou vyrobeny v poměru 1:16, s velice propracovanými detaily včetně barev. Součástí mnoha Bruder hraček jsou opravdové funkční části, které dokreslují skutečnost a požitek ze hry. Kvalitní, odolný a hlavně…

4Jaroslav Voborný- -AUTOBOXY BONA TŘEBÍČ

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Boženy Němcové, Třebíč - Nové Dvory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zboží především českých výrobců, - Variant , PiccolaM-ELSON, Neumann a, HAKR , TMK , ale i výrobky zahraničních výrobců např. THULE, ATERA, JETBAG , KAMEI a dalších. V našem e shopu se není třeba předem registrovat. Objednávka je rychlá, velmi snadná a není omezena minimálním odběrem. Pro…

5SALTECH, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Komorovice 64, Komorovice Bezdlužná

Nabízíme přívěsy Agados, VAPP, Vezeko, ABB. Prodej přepravníků aut. Provozujeme půjčovnu a servis přívěsů. Provozujeme odtahovou službu s nosností 3t.

6Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.- náhradní díly pro autobusy

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Družstevní 185, Zruč-Senec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma prodává zpětná zrcátka pro nákladní automobily, užitková vozidla a autobusy včetně příslušenství a autoelektriku.

7Heideker Petr- Minibike-Shop.cz

3.4
★★★★★
★★★★★
(81)
U tkalcovny, Volyně
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme internetový obchod s nabídkou minibiků, minicrossů a čtyřkolek. Dále nabízíme chrániče, brýle, helmy, nářadí a oleje, polepy, rukavice a jiné.

8SUPERFAST s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svařenov 37, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Po dlouholetých zkušenostech ze zahraničí jsme se rozhodli otevřít aukční centrum SUPERFAST AUCTION v České republice a vyhovět tak aktuální potřebě našich zákazníků po rychlém a efektivním prodeji svého vybavení.

9Dvořák Jiří - zem stroj

Na Výsluní 874, Jindřichův Hradec…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývám se prodejem, nákupem a servisem náhradních dílů na stavební stroje. Provádím práce minibagrem. Provozuji půjčovnu strojů a drobné mechanizace a pronajímám vibrační, brousicí či řezací, bourací, vrtací i zahradní a čisticí techniku. Dále zde zakoupíte automobilové a motocyklové oleje a…

10Minich Josef

Opravujeme paletové a vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku. Nabízíme opravy a montáže LPG. Zajišťujeme prodej náhradní dílů Desta, Balkancar, Still, Kovo, Linde.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej náhradních dílů Mini v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej náhradních dílů Mini najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.