Prodej optických přístrojů – Jižní a Západní Čechy

Prodej optických přístrojů je specializovaný obchod, který se zaměřuje na prodej různých typů optických přístrojů, jako jsou dalekohledy, mikroskopy, lupeny, binokuláry a další. Tyto přístroje jsou určeny pro různé účely, jako jsou pozorování přírody, astronomie, biologie, medicína a mnoho dalších…

1–10 firem z 99 nalezených Filtry

1Hasman Petr – oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Kontrolní a měrová služba, v.o.s.7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Cihelny 2347/2, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme akreditovaná kalibrační laboratoř se sídlem v Jihlavě. Naše dlouholeté zkušenosti s kalibrací a měřením v leteckém a automobilovém průmyslu z nás dělají profesionály ve svém oboru. Dále poskytujeme odborné poradenství a prodej měřící techniky.

3Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Dnes už má zavřeno

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

4Optik Frič s.r.o.1 pobočka

Společnost Optik Frič s.r.o. je rodinnou firmou, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti oční optiky a péčí o zrak již od roku 1961. V současné době provozuje dvě prodejny oční optiky ve Znojmě (Slepičí trh) a v Moravských Budějovicích. V našich prodejnách zhotovujeme dioptrické brýle,…

5Optika Pavlína

4.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Veselská 6/7, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Oční optika Pavlína vznikla nedávno. Jejím otevřením v lednu 2009 byl splněn sen jedné mladé pilné optičky, která chtěla jít vlastní cestou a dát životu nový impuls. Mým přáním je, aby jste se u mě cítili dobře, budu se snažit Vám zpříjemnit váš výběr brýlí a všech doplňků. Každý týden doplňuji…

6OPTIKA M & V, s.r.o.

Matice školské 1786, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optika Metropol nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb od měření zraku Plusoptixem (ojedinělý přístroj na testování očí) přes velký výběr brýlí, slunečních i dioptrických, kontaktních čoček a dalšího sotimentu.

7OPTIKA HART s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
9. května 1459/23, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma byla založena v roce 1991. Nabízíme kompletní péči v oboru oční optiky a optometrie. Aplikujeme kontaktní čočky. Dáe nabízíme široký sortiment brýlí a slunečních brýlí. Antireflexní úpravy. Provádíme měření zraku.

8Votruba Zdeněk - OČNÍ OPTIKA

Pražská 226, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika - prodej brýlí, dioptrických čoček, slunečních brýlí a dalšího sortimentu. Provádíme servis a opravy brýlí. Kontaktní čočky jednodenní i čtrnáctidenní.

9Vondrus Luboš - oční optika

Budovcova 105/4, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky pro klienty z oblasti Písecka a Strakonicka. Nabídka profesionálních služeb v oboru oční optika, spočívajících od kvalifikovaného měření zraku, až po odborné poradenství při výběru ze široké nabídky módních obrub pro děti i dospělé, včetně korekčních čoček, vyrobených ze skla a…

10OČNÍ OPTIKA PLZEŇ - MAGDALENA NOVÁKOVÁ A JANA HOROVÁ

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Koterovská 56, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr brýlových obrub všech cenových relací. Multifokální a speciální brýlové čočky, dětské brýle, sluneční a sportovní brýle - doplňky, opravy. Aplikujeme kontaktní čočky, měření zraku - provádí registrované optometristky. Krátké dodací termíny.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej optických přístrojů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Obchod s optickými přístroji v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízí širokou škálu produktů pro zákazníky, kteří hledají kvalitní a spolehlivé optické přístroje. V nabídce jsou produkty od předních výrobců, jako jsou Leica, Zeiss, Nikon, Swarovski a další.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Jižní a Západní Čechy najdete:

1. Dalekohledy - Nabízíme širokou škálu dalekohledů pro pozorování přírody, astronomie a dalších účelů. Naše dalekohledy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

2. Mikroskopy - Nabízíme mikroskopy pro vědecké účely, jako je biologie, medicína a další oblasti. Naše mikroskopy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým rozlišením a jasným obrazem.

3. Lupeny - Nabízíme širokou škálu lupen pro různé účely, jako jsou čtení, práce s malými díly a další. Naše lupeny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

4. Binokuláry - Nabízíme binokuláry pro pozorování přírody, sportovní akce a další. Naše binokuláry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

5. Příslušenství - Nabízíme širokou škálu příslušenství pro optické přístroje, jako jsou stativy, kufry, čistící sady a další.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Jižní a Západní Čechy se zákazníci mohou spolehnout na kvalitní a spolehlivé produkty od předních výrobců. Naši odborníci jsou připraveni pomoci zákazníkům s výběrem nejlepšího optického přístroje pro jejich potřeby.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Jižní a Západní Čechy se zákazníci mohou těšit na:

- Širokou škálu produktů od předních výrobců
- Kvalitní a spolehlivé produkty
- Odborné poradenství od našich odborníků
- Příjemné a přátelské prostředí

Pokud hledáte kvalitní optický přístroj, navštivte náš obchod v oblasti Jižní a Západní Čechy a nechte se inspirovat naší širokou nabídkou.