Prodej optických přístrojů – Jižní a Západní Čechy

Prodej optických přístrojů je specializovaný obchod, který se zaměřuje na prodej různých typů optických přístrojů, jako jsou dalekohledy, mikroskopy, lupeny, binokuláry a další. Tyto přístroje jsou určeny pro různé účely, jako jsou pozorování přírody, astronomie, biologie, medicína a mnoho dalších…

1–10 firem z 98 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Kontrolní a měrová služba, v.o.s.7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Cihelny 2347/2, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme akreditovaná kalibrační laboratoř se sídlem v Jihlavě. Naše dlouholeté zkušenosti s kalibrací a měřením v leteckém a automobilovém průmyslu z nás dělají profesionály ve svém oboru. Dále poskytujeme odborné poradenství a prodej měřící techniky.

3Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Dnes už má zavřeno

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

4Optik Frič s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. ČSA 69, Moravské Budějovice Bezdlužná

Společnost Optik Frič s.r.o. je rodinnou firmou, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti oční optiky a péčí o zrak již od roku 1961. V současné době provozuje dvě prodejny oční optiky ve Znojmě (Slepičí trh) a v Moravských Budějovicích. V našich prodejnách zhotovujeme dioptrické brýle,…

5Optika Pavlína

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Veselská 6/7, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Oční optika Pavlína vznikla nedávno. Jejím otevřením v lednu 2009 byl splněn sen jedné mladé pilné optičky, která chtěla jít vlastní cestou a dát životu nový impuls. Mým přáním je, aby jste se u mě cítili dobře, budu se snažit Vám zpříjemnit váš výběr brýlí a všech doplňků. Každý týden doplňuji…

6OPTIKA M & V, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Matice školské 1786, České Budějovice
Otevřeno do 1:00
Bezdlužná

Optika Metropol nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb od měření zraku Plusoptixem (ojedinělý přístroj na testování očí) přes velký výběr brýlí, slunečních i dioptrických, kontaktních čoček a dalšího sotimentu.

7OPTIKA HART s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
9. května 1459/23, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma byla založena v roce 1991. Nabízíme kompletní péči v oboru oční optiky a optometrie. Aplikujeme kontaktní čočky. Dáe nabízíme široký sortiment brýlí a slunečních brýlí. Antireflexní úpravy. Provádíme měření zraku.

8Votruba Zdeněk - OČNÍ OPTIKA

Pražská 226, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika - prodej brýlí, dioptrických čoček, slunečních brýlí a dalšího sortimentu. Provádíme servis a opravy brýlí. Kontaktní čočky jednodenní i čtrnáctidenní.

9Vondrus Luboš - oční optika

Budovcova 105/4, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky pro klienty z oblasti Písecka a Strakonicka. Nabídka profesionálních služeb v oboru oční optika, spočívajících od kvalifikovaného měření zraku, až po odborné poradenství při výběru ze široké nabídky módních obrub pro děti i dospělé, včetně korekčních čoček, vyrobených ze skla a…

10OČNÍ OPTIKA PLZEŇ - MAGDALENA NOVÁKOVÁ A JANA HOROVÁ

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Koterovská 56, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr brýlových obrub všech cenových relací. Multifokální a speciální brýlové čočky, dětské brýle, sluneční a sportovní brýle - doplňky, opravy. Aplikujeme kontaktní čočky, měření zraku - provádí registrované optometristky. Krátké dodací termíny.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej optických přístrojů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Obchod s optickými přístroji v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízí širokou škálu produktů pro zákazníky, kteří hledají kvalitní a spolehlivé optické přístroje. V nabídce jsou produkty od předních výrobců, jako jsou Leica, Zeiss, Nikon, Swarovski a další.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Jižní a Západní Čechy najdete:

1. Dalekohledy - Nabízíme širokou škálu dalekohledů pro pozorování přírody, astronomie a dalších účelů. Naše dalekohledy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

2. Mikroskopy - Nabízíme mikroskopy pro vědecké účely, jako je biologie, medicína a další oblasti. Naše mikroskopy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým rozlišením a jasným obrazem.

3. Lupeny - Nabízíme širokou škálu lupen pro různé účely, jako jsou čtení, práce s malými díly a další. Naše lupeny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

4. Binokuláry - Nabízíme binokuláry pro pozorování přírody, sportovní akce a další. Naše binokuláry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

5. Příslušenství - Nabízíme širokou škálu příslušenství pro optické přístroje, jako jsou stativy, kufry, čistící sady a další.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Jižní a Západní Čechy se zákazníci mohou spolehnout na kvalitní a spolehlivé produkty od předních výrobců. Naši odborníci jsou připraveni pomoci zákazníkům s výběrem nejlepšího optického přístroje pro jejich potřeby.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Jižní a Západní Čechy se zákazníci mohou těšit na:

- Širokou škálu produktů od předních výrobců
- Kvalitní a spolehlivé produkty
- Odborné poradenství od našich odborníků
- Příjemné a přátelské prostředí

Pokud hledáte kvalitní optický přístroj, navštivte náš obchod v oblasti Jižní a Západní Čechy a nechte se inspirovat naší širokou nabídkou.